Bannerlord 2 hangi krallığa katılmalıyım?

beyemirs

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Merhaba herkese. Derthert in krallığındayım kalınır mı bilmiyorum. Ben zevk almak istiyorum, hangi krallıkta kalırsam zevk alırım ve kendim krallık kurabilir miyim? Şu an ejderha sancağı topla görevindeyim. Ve bağlılık yemini bozulursa ne olur?
En zevk alacağım şekilde oynamak istiyorum.

Bağlılık yeminini bozarsan yemin ettiğin krallıktan ayrılacaksın elinde kale şehir varsa onları geri verebilirsin verirsen savaş açmazlar sana ama vermez isen ayrıldığın gibi savaşa girersin hangi krallıktaysan ben kuzaitleri seçmiştim 150 kişi ile hepsi atlı birlik 500'lük orduları kestim.

Sancağı topladıktan sonra krallığını kurabilirsin.

Şimdi sancak için görev yapıyorum hangi krallıkta kalmalıyım ve kendi krallımı kurmalı mıyım çünkü bir video da kurar kurmaz bütün krallıklar savaş açıyormuş gibi görmüştüm.
Derthert adamdır hocam.

Son durum böyle.

1627855622017.png

Adam durmuyor ki savaş açıyor ikide bir sargot uda aldılar ben görev yaparken.

Son düzenleme:
Epey dost edinmeden krallık vs. kurma. Mümkünse tek devlete sınırın olsun. Çok pis saldırıyorlar.
Krallık seçimi senin savaş taktiğine kalmış. Ben okçu ağırlıklı oynuyorum. Battania'ya katılıyorum çünkü Fian Şampiyonu yetiştirmem daha kolay oluyor.

Epey dost edinmeden krallık vs. kurma. Mümkünse tek devlete sınırın olsun. Çok pis saldırıyorlar.
Krallık seçimi senin savaş taktiğine kalmış. Ben okçu ağırlıklı oynuyorum. Battania'ya katılıyorum çünkü fian şampiyonu yetiştirmem daha kolay oluyor.

Ben atla saldırıyorum hangi krallık daha uygun olur? Ve nasıl güzel atlı bir ordu toplayabilirim.

Ben atla saldırıyorum hangi krallık daha uygun olur? Ve nasıl güzel atlı bir ordu toplayabilirim.

Kuzaitleri seç derim ve piyade gerekli her ordu da ben 150 kişilik sadece atlı ordu kurdum 80 atlı okçu 70 ise atlı kargıcı atlı okçu kendini kurtarıyor uzaktan vurduğu için ama kargıcılar piyadelerin içine girince hepsi ölüyor birliğindi 50 piyade 150 atlı okçu 50 de atlı kargıcı bulundur 500'lük orduyu deler geçer denendi onaylandı.

Kuzaitleri seç derim ve piyade gerekli her ordu da ben 150 kişilik sadece atlı ordu kurdum 80 atlı okçu 70 ise atlı kargıcı atlı okçu kendini kurtarıyor uzaktan vurduğu için ama kargıcılar piyadelerin içine girince hepsi ölüyor birliğindi 50 piyade 150 atlı okçu 50 de atlı kargıcı bulundur 500'lük orduyu deler geçer denendi onaylandı.

Tamamdır öyle yapacağım. Fakat ben bu atlı orduyu nasıl bulacağım ve benim 4 tane atölyem var derthert in krallığında bağlılık yeminini bozarsam sıkıntı çıkarmaz değil mi?

Geri
Yukarı