Bannerlord alınır mı?

Krosis

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Oyun olmuş 350TL. Normalde başka bir konuda Bannerlord alacağımı söylemiştim ama çevremdeki çoğu insan Warband'ın süslenmiş hali öyle ahım şahım bir şey yok falan filan bir şeyler anlatıp durdular. Usta ben Orta Çağ hastasıyım şu zamana kadar Chivalry: MW, Chivalry 2, Warband, For Honor hani böyle akar gider. Sizce paraya kıymama değer mi?

Nokta..

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    1,5 MB · Görüntüleme: 27
Eğer sisteminiz ortalama ve üstündeyse alın derim. Bunun haricinde oyunun içeriğinden ziyade kendisi sistemlerle pek barışık olan bir oyun değil gibi... Elbette her şey bütçeyle alakalı. Eğer bütçeniz el veriyorsa bence wintersale'de alabilirsiniz. Bende Warband'de Bannerlord'da var. Sistemim pek el vermediği için Bannerlord'u oynayamıyorum ama halihazırda Diplomacy Litdum vb. modları ile Warband'de beklentimi ziyadesi ile karşılıyor. Tabi şunu da göz önünde bulundurmak gerekir... Ekonomimiz günden güne kötüleştiği için ve firmalar da kura odaklı fiyat arttırımına gittiğinden ötürü Bannerlord'u alıp kenarda yedekte tutmak da faydalı olabilir. Yeni oyunların anlamsız fiyatlardan çıktığı bir ortamda kimse yarın bir gün Bannerlord'un 800 lira falan olmayacağını garanti edemez... Umarım yardımcı olabilmişimdir...

Yeni konular

Geri
Yukarı