Bannerlord alınır mı?

Vavien.

Terapat
En iyi cevaplar
64
Yer
İstanbul
Oynanması gereken bir oyun yoktur.
Warband oynayıp sevdiysen almanı tavsiye ederim. Hiç oynamadıysan Warband alıp dene bence. Bannerlord daha gelişmiş, iyi hali. Daha da gelişecek.

XKemankes

Picopat
En iyi cevaplar
0
Sevdiğin türe bağlı. Bence Warband oyna, Warband beğenirsen zaten Bannerlord'u da beğenirsin.
Ya da oynayış videolarını izleyebilirsin.

Şahsen benim en sevdiğim oyunlardandır.

levent04

Decapat
En iyi cevaplar
4
Yer
Cehennemin dibi
Bence parasını hak etmiyor şu hâli. Gelişirse tamam ama en fazla 70 veririm şu an.

yigitbil1

Picopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul
Oyuna verdiğimiz para değer mi? Gerçekten oynanması gereken bir oyun mu?
Bannerlord oynamadım ama Warband çok güzel bir oyun. Bannerlord, Warband'ın geliştirilmiş hali. Sistemim yetse Bannerlord alırdım, kısaca tavsiyem verdiğimiz paraya değer, gerçekten oynanması gereken oyun.

yigitbil1

Picopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul
Warband'ı defalarca oynamama rağmen tekrar tekrar oynama isteği gelir, hatta çevrim içi tadından yenmez. Bannerlord'a gelirsek Warband için dediğim fikirlerin aynısını söylüyorum. Böyle bir oyunu satın alın, destek olun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Emin587

Nanopat
En iyi cevaplar
0
50 Saatten fazla oynadım ve şunu söylemek istiyorum bu oyun bu fiyata kesinlikle alınmaz.
Diplomasi sistemi gerçekten çok zayıf ileride geliştirirlerse iyi olabilir fakat belli bir yerden sonra oyun çıkmaza dönüyor , asker topla , savaş , kale fethet , öl , bir lord gelsin ordunun içinden geçsin ondan sonra en baştan başla. Tabi bu söylediklerimi seviyorsan alabilirsin.

Yukarı