Bannerlord almaya değer mi?

ZennsMi

Hectopat
Dostlar cadılar bayramı indirimi için para biriktirmeye başladım ve şimdiden 120 TL oldu. Bannerlord almayı almayı ya da Life is Strange oyunlarının tüm serisi ve birkaç oyun almayı düşünüyoru. Sizce ne yapmalıyım dostlar? Bannerlord mu alayım yoksa diğer oyunları mı alayım?

8 senede pek bir şey başaramamışlar sanki. Bana farklı gelen tek şey Arayüz değişiklikleri. Başka oyunlara şans verin derim.

Son çıkan Bannerlord oyunu aldığım ilk Bannerlord oyunuydu ve oynarken çok keyif aldığımı düşünüyorum fakat oyun bir süre sonra döngüye giriyordu ve ben de sinirlenip bırakmıştım. Oyuna zamanım olmadığı için bir daha girmedim ama gayet sevdim oyunu. Belki gelen güncellemelerle bu döngüye girme sorununu çözmüşlerdir.

Tamamen oyun zevkine bağlı. Eğer Warband'ı seviyorsan grafik desteği ve arayüz desteği baskın olacak şekilde güncelleme geldiğini varsayabilirsin. Dolayısıyla tamamen sana bağlı. Pişman olacağını sanmıyorum bu tarz oyunlardan hoşlanıyorsan. Fakat o fiyatı hak etmiyor. Ben 60TL'ye aldım. O fiyatı hak ettiğini söyleyebilirim.

Cadılar Bayramı geldi ve büyük bir indirime girmedi. Ben 60 TL'ye almıştım. Toplam 100 saat oynama sürem var. İlk başlarda çok sardı ortaçağ oyunu tam istediğim tarzda bir oyundu. Daha sonra kendini çok tekrar etmeye başladı. Kaleleri al sonra geri kaptır yeniden al, lord çek yanına sonra gitsin başka krallığa yine lord çek. 100 saat oldu ve oyunu sildim. Tam anlamıyla çıkana kadar da tekrar indirmem sanırım. 60 TL verilir ama fazlası verilmez bence. Tamamen çıkmasını bekleyin veya daha iyi bir indirim kovalayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı