Bannerlord bir çöptür

Yer
Paris
Durun beni suikast etmeden önce nedenini açıklıyım Bannerlord'un 8 yıl önceki oyundan neredeyse bir farkı yok sanki oyun 8 yıl değil 8 ay uğraşılmış gibi, önceki Mount and bladesden bir farkı yok bu yüzden Bannerlord bir çoptür.
Bazı arkadaşlar uzun yaz dedi tamam yazayım.

Öncelikle oyunu oynuyorsun gün 1, oyunu oynuyorum karakterini geliştiriyorum yolda haydut çetesiyle karşılaşıyorsun indiriyorsun 2. gün aynı şey 3. gün krallığa katılıyorsun paralı asker olarak asker alıyorsun imparatorlukla savaşıyorsun ve orduya bakmadan giriyorsun, paramparça oluyorsun esir oluyorsun. 4. gün ise işte oyunu çöp yapan kısma giriyorsun paralı askerlikten çıkıp kendi krallığını kurmaya karar veriyorsun ve oyun HOI4'e dönüyor dünyayı ele geçirme oyununa yani bu yüzden benim için çöptür.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çöptür demek tam terim olmaz, ama 8 yıllık bir süre için bekleneni verememiş bir oyun demek daha doğru olur. Koskoca 8 yılda bir önceki oyuna oranla grafik artışı ve sanki modlama yapılmış gibi duruyor. İyi ki almamışım diyorum, onun yerine indirimde 7.75 TL'ye bahsettiğiniz oyunu alıp modları ile oynamayı tercih ederim.

Tamam şu an firma battı sen çöp dedin diye satışları bitti öldü oyun firma geliştirmeyi kesti.

Bir oyunu ne kadar sevmesende ona saygı duymalısın. "Çöptür" demek yerine, "Beğenmedim, Az uğraşılmış duruyor eski haline göre neredeyse aynı ama yine de Saygı duyuyorum." desen çok daha iyi olurdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı