Bannerlord en çok kazandıran demircilik eşyası nedir?

Probhett

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,

Bannerlord'da para kazanmak için demircilik yapıp satıyorum sürekli ama Max 16k civarı ederi olan kılıç yapmayı buldum. Uzun kılıç yapıyorum sürekli acaba daha çok kazandıran craft edilebilir item var mı? Farklı varyasyonlar denedim de en çok veren bunu bulabildim şu an.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben çift elli kılıç üretiyordum en son 155klık item ürettim. Açıtığın eşyaların hep en sondakileri seç ve boyutlarını en yükseğe getir genellikle öyle daha pahalı oluyorlar.

ben de aynı şekilde yapıyorum ama 15-16k civarı oluyor genelde. daha açılmayan parçalar var, sanırım ondan kaynaklıdır

Ben de aynı şekilde yapıyorum ama 15-16k civarı oluyor genelde. Daha açılmayan parçalar var, sanırım ondan kaynaklıdır.

Elindeki eşyaların değerlerine göre yani iyi bir ederi iyi olsun diyorsan en kötü hepsinin III olması lazım. Yetenek ağacında eşyaları öğrenme şansını arttırma vardı onları seçebilirsin ama yeteneklerini düzgün seç orada çelik ğretimi iyi çelik üretimi gibi şeyleri seçmen lazım seçmesen bile yanıbda bir yoldaş bulundur onun yetenek ağacında iyi çelik üretimi çelik üretimini seç.

4. seviye genelde şuan üretebildiğim parçalar, o aradaki çelik üretimini açmamışım zamanında o yüzden şuan hammadde sıkıntısı da çekiyorum çoğu zaman :D yoldaşların seviyesi artmasını bekliyorum onu açmak için

Cirit yapabiliyorum ama yuksek tutarlar icin hangi parcalarin acilmasi gerek ondan emin degilim, baya parcasi acik aslinda. Silah eriterek parca aciliyor da ozel olarak sunu eritince kesin aciliyor denilen bir item var mi acaba yoksa random mu oluyor o is

Klandaki diger uyelere verince onlar satiyor direk, iyi de para getirisi oluyor. Muhtemelen dusurmuslerdir cirit baya denedim ama para etmedi hicbiri

Yeni konular

Geri
Yukarı