Bannerlord gerçekçi zorlukta çapulcular

• Konuyu başlatan nemo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 3B

nemo

Hectopat
Dostlar ben oyunlarda zorlanmayı seven biriyim, Bannerlord'a zaten Warband'tan beri hakimiz diye gerçekçi hasar almayı açtım. Oyunun başında haydutların taşıyla tek yiyince tamam kafama taş yesem ölürüm herhalde deyip geçiştirdim ve zamanla üzerime gerçekten iyi olduğunu düşündüğüm zırhı turnuvalardan edindim. Hala tek atıyorlar. Turnuvada kargı yiyorum çapulcu ile aynı hasarı veriyor.

Pes edip zorluğu düşürmeli miyim? Çapulcunun elindeki paslanmış kılıca bile hep tek yiyorsak zırh kasmayayım bari Dark Souls'taki gibi çıplak savaşayım hızlı olurum en azından. :D
1642419884124.png

1642419913786.png

1642419917153.png

1642419921208.png

1642419928934.png

O zırhın 2 3 katı kadar güçlü zırhlar var.
İsmini tam hatırlayamadım fakat isminde "savaş beyi" kelimesi geçiyordu.

En zor mod maalesef öyle, bence düşürün zorluğu. Zırhtan bağımsız bir 1-2 vuruşta ölme durumu var.

Oyun zorlu oldukça sürekli esir düşerek hırslanıyorsun ve zevki de öyle çıkıyor zaten. Bu yüzden zorluğu düşürmeni tavsiye etmem. Ben de gerçekçi zorlukta oynuyorum. Lageta, Ortysia şehirlerinde "Katafrakt" zırhı var. 48 gibi bir gövde zırhı veriyor, onu satın alabilirsin. 550 bin dinar. Demircilikle çift elli kılıç yaparak para da kazanabilirsin.

Yorumlar için teşekkürler. Yapay zekayı en zora getirdim ama aldığım hasarı düşürmeye karar verdim. Ne yaparsam yapayım o damage ile baş edemeyeceğimi düşünüyorum.

Sadece turnuvada çok eğlendim, eğer gladyatör rolü odaklı bir çar açarsam aldığım hasarı gerçekçiye çekeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı