Bannerlord hakkındaki eleştirileriniz

Radian

Hectopat
Makaleler
2
Yer
CIA
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem: AMD Ryzen 5 3600 / MSI RX5600 XT Mech OC / MSI B450M-A Pro Max / CRUCIAL 3000MHz DDR4 (8X2) 16 GB Ram / WD Blue 500GB NVMe SSD / CORSAIR Carbide Spec Delta / ACER EK220QAbi 21.5" 75Hz 5ms
Mount and Blade serisinin en yeni oyunu olan Bannerlord hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce iyi ve kötü yönleri neler?

Optimizasyon özürlü oyun içi kasmıyor ama savaş bitince o bitti tuşuna basınca hep bir lag alıyor ben Warband kadar eğlenemedim.

Mount and Blade serisinin en yeni oyunu olan Bannerlord hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce iyi ve kötü yönleri neler?
Oyunda yapılabilecek her şeyi yaptım görev yönünün biraz eksik olduğunu düşünüyorum ayrıca oyun iyi bir işlemci gerektiriyor kale savaşları kalabalık olursa oyun kasmaya başlıyor. Ülke kurduğunuzda diplomasi olayını da biraz saçma yapmışlar gerisi güzel.

Envanterde ansiklopedide aşırı bir kasma var ve mesela birine soru sormak istiyoruz kısa bir sorum olacak diyoruz ama boş ver diyor Warband da çeşitli şeyler sorabiliyorduk erken erişimden bir çıksaydı.
Oyun gayet keyifli ama 20 30 saat oynadıktan sonra baymaya başlıyor.
42 saatim var baymadım :D
İyi yönü ise Bannerlord türünün tek örneği Warband hariç grafikleri mekaniklerine diyecek yok.

Envanterde ansiklopedide aşırı bir kasma var ve mesela birine soru sormak istiyoruz kısa bir sorum olacak diyoruz ama boş ver diyor Warband da çeşitli şeyler sorabiliyorduk erken erişimden bir çıksaydı.

42 saatim var baymadım :D
Hocam ne bileyim hep aynı savaşlara giriyorsun falan bir saatten sonra sıkılıyor insan. Hatta 2 hafta önce tekrardan başlamıştım daha dün sildim bayıyor beni nedense :D

Geri
Yukarı