Bannerlord karakter büyümüyor

raganvad

Femtopat
Daha fazla  
Bannerlord'da karakterim karım, kardeşlerim hiç yaşlanmıyor. oyuna hangi yaşta başladıysam o yaşta kalıyorum. 867. gündeyim karakterim 22 yaşında, karım 18 kardeşim, abim 25, küçük kardeşlerim 11 ve 14 yaşında. Bir de çocuk olmuyor kalede farklı farklı kale ve şehirlerde 25-30 gün bekledim ama olmadı. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bannerlord'da karakterim karım, kardeşlerim hiç yaşlanmıyor. Oyuna hangi yaşta başladıysam o yaşta kalıyorum. 867. gündeyim karakterim 22 yaşında, karım 18 kardeşim, abim 25, küçük kardeşlerim 11 ve 14 yaşında. Bir de çocuk olmuyor kalede farklı farklı kale ve şehirlerde 25-30 gün bekledim ama olmadı. Yardımcı olursanız sevinirim.
Hiç büyüdünüz mü? Ben save oluştururken yaşlanma gibi bir şeyi açmanız gerek diye biliyorum. :D

Hiç büyüdünüz mü? Ben save oluştururken yaşlanma gibi bir şeyi açmanız gerek diye biliyorum.

oyunu ilk yüklediğimdeki save dosyasında karakterin yaşı ve diğer karakterlerin yaşı büyüyordu. başka bir save dosyası açtım orda bu hatayla karşılaştım. sonra birçok save dosyası açtım düzelir diye düzelmedi

Oyunu ilk yüklediğimdeki save dosyasında karakterin yaşı ve diğer karakterlerin yaşı büyüyordu. Başka bir save dosyası açtım orada bu hatayla karşılaştım. Sonra birçok save dosyası açtım düzelir diye düzelmedi.
Türkçemizi lütfen dikkatli kullan dostum. :D Öncelikle bu olay galiba teknik açıdan sıkıntı yaratmakta. Bunu Bannerlord destek gibi bir yer varsa oraya yazar mısın? Oyunu baştan yüklemek de bir çözüm. Ama bu olaya sık rastlanmamakta galiba o yüzden cevap veren yok. Sen en iyisi destek ekibine başvur. D:

Hocam aynı sorunla karşı karşıyayım 1000 gün olmuş karakter 22 yaşında bu sorunu yaşayan arkadaşlar (bende dahil) var oyunu silip tekrar yüklemek ve yeniden başlamak sorunu çözüyormuş ama 1000 günde çöpe atılmaz belki modla falan düzelir. Bu arada mod falan yüklüyse onlarda yapabilir bu sorunu

hocam mod falan yüklemedim oyunu silip tekrar yükledim ama aynı sorun devam ediyor güncellemeden sonra başladı bu sıkınıtı.

Bende de aynı sorun var çocuğum falan olmuyor kısır gibi geziyorum ortada biraz araştırdım da sorunu galiba sadece sen ve ben yaşıyoruz 😁 1.5.6'da düzelir inşallah
Hocam mod falan yüklemedim oyunu silip tekrar yükledim ama aynı sorun devam ediyor güncellemeden sonra başladı bu sıkınıtı.

Sorunun çözümünü buldum nexus üzerinden pacemaker modunu yüklersen düzeliyor mod yüklemeyi bilmiyorsan YouTube'da detaylı bir şekilde anlatan kanallar var basit bir şey zaten.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı