Bannerlord korkusundan dağa kaçan lord

yusasatrr

Decapat
Fotoğraftan da anlıyacağınız üzere, görev için imparatorluğu yok ediyordum güneyi ve diğer krallığı yok ettim sıra kuzey imparatorluğuna geldi, tek tek kralları indirirken sıra Ghullasen denen lorda geldi. Üzerine gitmeye çalıştım ama gidilemeyen yerde olduğu için gidemedim, hileleri açtım ışınlandım yine de hareket etmedi bu lordu nasıl indireceğim? Dipnot: Açlıktan ölmüyor neredeyse oyun saatiyle 4 5 gün bekledim hala 20 kişi.
Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de oyundaki bir karakteri kan davalısından kurtarmak için gittim.

Efendi gibi konuşuyorduk, kan parası filan bakın anlaşın işte şimdi herkes birbirini kesmesin dedim güzelce. Adam ikna olmadı, yok dedi o benim akrabamı öldürdü ben de onu öldürücem.

Neyse biz de and içmişiz adamı koruyacağız diye, akrabaları güvenip emanet etmiş, emaneti kurda kuşa yem edemeyiz. Çektik kılıçları, yanındaki adamları kalkanla tuta tuta ikimiz 5 kişinin dördünü serdik yere.

Adamın kanlısı kaldı geriye, ben tam son darbeyi indiricem birden hop diye bir konuşma başladı, "Naber nasılsın?" haydaaa dedik. Öyle kaldı adam, vuramıyorum da, görev de tamamlanmıyor. Ağız burun kan içinde üç kişi kamp ateşinin başında bug'a girdik.

Çıktım köyden, bir daha girdim, benim sağlık dipte, bir baktım yine yanında 4 adamla ateşin başında bekliyor. Püsküllü bela... Yama gelene kadar o görevi unutun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı