Bannerlord milyonlar kazanma

chfumut

Hectopat
Daha fazla  
Bannerord da açtığım 3. Save. Bir kuzaitlerde vasal oldum ve 2 kalem var daha çıkmadım klan seviyem 2, 30k param var. Nasıl milyonlar kazanacağım? Nasıl zengin olacağım sadece savaşla olmuyor ki nasıl 5-6m param olacak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 100M'den fazla para yapmış biri olarak kendi krallığını kur kale ve şehir fethet buraları geliştir günlük 70 80k gelir.

Bannerord da açtığım 3. Save. Bir kuzaitlerde vasal oldum ve 2 kalem var daha çıkmadım klan seviyem 2, 30k param var. Nasıl milyonlar kazanacağım? Nasıl zengin olacağım sadece savaşla olmuyor ki nasıl 5-6m param olacak?
Yatırım yaparak yüksek miktarda sabit gelirler elde etmiştim. Şehirlerdeki atölyeleri araştırıp en karlı olanları almalısın.

Yatırım yaparak yüksek miktarda sabit gelirler elde etmiştim. Şehirlerdeki atölyeleri araştırıp en karlı olanları almalısın.
Yaklaşık 100M'den fazla para yapmış biri olarak kendi krallığını kur kale ve şehir fethet buraları geliştir günlük 70 80k gelir.

kendi krallığımı kurmam için 8m falan gerekiyor ben daha krallık kurmadım nasıl yapacağım o kadar parayı savaş başına max 10k geliyor zaten

O yenimi geldi krallık için 1 tane şehir veya kale 5 seviye klan ve 10k mı 50k mı ne para sonra 2 tane haydut kampı.

Kız kardeşiniz büyüdükten sonra yerel lordlardan birine satın hocam. Ben 250k ya sattım, gidip atölyeler açtım ve +2k geliri gördüm. Umarım böyle saçma bir şeyden dolayı ban yemem forumdan.

Hocam ben gelirini sadece savaş ganimetlerinden kazanan biriydim, ticaret felan bozuyordu beni. Kardeşim 18'e girdikten sonra başlık parası isteyebildiğimi öğrendim, 250k ya lordun birine verdim. Köşeyi döndüm. P*zevenklik demeyelim. Kurtuluş için küçük bir bedel.

Geri
Yukarı