Çözüldü Bannerlord mod kurulunca "the application faced a problem" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

EsTable

Decapat
Daha fazla  
Oyunu Steam üzerinden aldım. Modsuz bir şekilde 20 saat oynadım. Mod kurmaya karar verdim. Birkaç mod kurdum ama modlar açık oyuna girersem "the application faced a problem" hatasını alıyorum. Modları kapatınca hata almıyorum. Bazı modları Launcher'da doğru sırayla koymak gerekiyormuş galiba. Ben onları düzeltmedim hata ondan da olabilir.
Sıralama şu durumda:

Ekran Alıntısı.PNG

Çözüm
Oyunu Steam üzerinden aldım. Modsuz bir şekilde 20 saat oynadım. Mod kurmaya karar verdim. Birkaç mod kurdum ama modlar açık oyuna girersem "the application faced a problem" hatasını alıyorum. Modları kapatınca hata almıyorum. Bazı modları Launcher'da doğru sırayla koymak gerekiyormuş galiba. Ben onları düzeltmedim hata ondan da olabilir.
Sıralama şu durumda:

Eki Görüntüle 1075045

Modların çok eski oyunu herhangi bir beta programına katılmadan 1.5.10 sürümüne güncelle ondan sonra saydığım modları sil ayrıca sana saydığım modların güncellerini yazıyorum.
Bannerlord tweaks yerine kaoses tweaks yükle.
Dismemberment yerine dismemberment Plus yükle.
Fast dialogue - direk sil.
Tournaments xpadded - direk sil
Kaoses tweaks yükledikten sonra sana belirli yardımcı modlar yüklemeni söyleyecek o modları oyun açılmadan önce bu fotoğrafı çektiğin ekranda en yukarı çıkaracaksın isimlerini de atıyorum.
Harmony butterlib uıextenderex mod Configuration menu V4 bu modları indirip indirdikten sonra tik işaretinin sağındaki işaret ile en yukarı çıkar sırasını da yazdığım gibi ayarla iyi oyunlar mod önerisi istersende yazabilirsin mod önerisi yapabilirim iyi oyunlar.
Şöyle bir sıkıntı var. Sadece biri açık kalsa da aynı hata. Yani teker teker denedim hepsinde aynı hata. Sadece modsuz girince düzgün giriyor.

Eksik dosyaları taradınızmı veya modları indirirken bir sorun oluşmuş olabilir oyunu oynamadığım için pek bilgim yok kusura bakma genel mantık yürütmeye çalışıyorum.

Sıralama şu durumda:

Eki Görüntüle 1075045

Modların çok eski oyunu herhangi bir beta programına katılmadan 1.5.10 sürümüne güncelle ondan sonra saydığım modları sil ayrıca sana saydığım modların güncellerini yazıyorum.
Tournaments xpadded - direk sil
Kaoses tweaks yükledikten sonra sana belirli yardımcı modlar yüklemeni söyleyecek o modları oyun açılmadan önce bu fotoğrafı çektiğin ekranda en yukarı çıkaracaksın isimlerini de atıyorum.
Harmony butterlib uıextenderex mod Configuration menu V4 bu modları indirip indirdikten sonra tik işaretinin sağındaki işaret ile en yukarı çıkar sırasını da yazdığım gibi ayarla iyi oyunlar mod önerisi istersende yazabilirsin mod önerisi yapabilirim iyi oyunlar.

Çözüm
Tournaments xpadded - direk sil.

Sağ olun hocam gerçekten yardımcı oldunuz mod tavsiyesi almak isterim aslında nereden ulaşmam gerekiyor : )

Sağ olun hocam gerçekten yardımcı oldunuz mod tavsiyesi almak isterim aslında nereden ulaşmam gerekiyor: )

Hocam mod tavsiyeleri için YouTube'a bakmanı öneririm çok fazla mod var çünkü. Onun dışında
Kaoses tweaks modunu indirmek isteyen arkadaşlar bu şekilde ayarlasın normal mod indirdiğinizde de ilk 4'lü bu şekil olsun iyi oyunlar iyi bayramlar.

Dosya Ekleri

• 1626789467477.png
    1626789467477.png
    87,9 KB · Görüntüleme: 368
Merhaba bende de aynı arıza var ve ben 60 saat cıvarı oynadım modlu bir şekilde ve sonrasında bu arıza gelşdı ne yaparsam yapayım kurtulamadım oyunu bıle sıldım moduz girmeyi denedıkm yıne de olmadı ve ustune Vortex'de yukledıgım modlar oyunda da gozukmuyor

Dosya Ekleri

• bannerlord mod.png
    bannerlord mod.png
    760 KB · Görüntüleme: 162
  • vortex,.png
    vortex,.png
    66,9 KB · Görüntüleme: 180
Son düzenleme:

Geri
Yukarı