Bannerlord oynayasım gelmiyor

Umut Mermer

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, Mount and Blade ilk oyunun falan aşırı fazla oynuyordum modlar vs hiç çıkmazdım neredeyse Bannerlord'u aldım 1 sene oldu alalı neredeyse 40 dakika zar zor oynadımç neden böyle oluyor? :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden mi böyle oluyor? Pekala, oyunu sevmemişsiniz. Gayet normal bir şey yani sevmek zorunda değilsiniz. Bir insan benzer oyunları sevse bile, o oyunu sevemeyebiliyor. Zorla oynatmıyorlar da. Bırakın, dursun kenarda.

Selam arkadaşlar, Mount and Blade ilk oyunun falan aşırı fazla oynuyordum modlar vs hiç çıkmazdım neredeyse Bannerlord'u aldım 1 sene oldu alalı neredeyse 40 dakika zar zor oynadımç neden böyle oluyor? :(
M&B’ye, Kalradya’ya ve savaşlara fazla doymuşsunuz. Farklı türlere yönelin.

Aynı durum bende de var:D nedense oyunu çok iyi bulmadım bayağı eksiği ve sorunu var.

Bende de durum böyleydi, değişiklik yapıp kadın karakter açtım ve ölümünü görene kadar oynadım. Çocuk doğurmak, aile işleri vesaire ile baya eğlenmiştim. Ek olarak infaz etme özgürlüğü ve ticaretle uğraşmak ta oynamamı sağlayan etkenlerden oldu.
Ne yapalım?
Sihirli değnek ile kafana vurup istek mi getirelim?
İsteğiniz yoksa yoktur, varsa vardır.
Bu soruyu sorması çok doğal, Warband'a saatler gömülmüşken daha üst ve yeni bir versiyonu neden sarmıyor insan bir merak eder. Her konuya da böyle yaklaşırsak forumda işler değişir.

Neden mi böyle oluyor? Pekala, oyunu sevmemişsiniz. Gayet normal bir şey yani sevmek zorunda değilsiniz. Bir insan benzer oyunları sevse bile, o oyunu sevemeyebiliyor. Zorla oynatmıyorlar da. Bırakın, dursun kenarda.

Duruyor zaten öyle bir şey yaptığım yok :)

M&B'ye, Kalradya'ya ve savaşlara fazla doymuşsunuz. Farklı türlere yönelin.

Olabilir oyunlar komple sıkmışta olabilir.

Ne yapalım?
Sihirli değnek ile kafana vurup istek mi getirelim?
İsteğiniz yoksa yoktur, varsa vardır.

:D sadece gülüyorum.

Tm abi.

Aynı durum bende de var:D nedense oyunu çok iyi bulmadım bayağı eksiği ve sorunu var.

:D bir gariplik var ya.

Bende de durum böyleydi, değişiklik yapıp kadın karakter açtım ve ölümünü görene kadar oynadım. Çocuk doğurmak, aile işleri vesaire ile bayağı eğlenmiştim. Ek olarak infaz etme özgürlüğü ve ticaretle uğraşmak ta oynamamı sağlayan etkenlerden oldu.

Bu soruyu sorması çok doğal, Warband'a saatler gömülmüşken daha üst ve yeni bir versiyonu neden sarmıyor insan bir merak eder. Her konuya da böyle yaklaşırsak forumda işler değişir.

Çok teşekkür ediyorum güzel cevabın için kesinlikle söylediklerine katılıyorum :)

Geri
Yukarı