Bannerlord oyununda sürekli 'Application Crash' hatası

Oyun erken erişim de bir sürü hata barındırıyor. Aynı çökme sorunlarını biz de yaşıyoruz. Güncelleme beklemek ve hata aldığınız da istenilen raporu göndermek dışında yapabileceğiniz bir şey yok.

Ayrıca bu sorunları kendi forumu üzerinden iletin.
Eğer bir ayar değiştirerek, çökme sorunlarını azaltan oyuncular varsa direk yardımcı olacaktır.

Oyun erken erişim de bir sürü hata barındırıyor. Aynı çökme sorunlarını biz de yaşıyoruz. Güncelleme beklemek ve hata aldığınız da istenilen raporu göndermek dışında yapabileceğiniz bir şey yok.

Ayrıca bu sorunları kendi forumu üzerinden iletin.
Eğer bir ayar değiştirerek, çökme sorunlarını azaltan oyuncular varsa direk yardımcı olacaktır.
Hocam hatayı iletemiyorum iletirken de hata veriyor. Yani gitmiyor hata.
Forumdan yazdım cevap veren olmadı. Beklemek dışında yapabileceğim hiçbir şey yok mu?

Oyun dosyalarını doğrulama ve belgeler üzerinden ayar dosyalarını silip yeniden girmeyi deneyebilirsin. Ayrıca güncelleme almadan önce oyunu oynadıysan, yeni güncelleme gelince bazı sorunlar yaşayabiliyorsun. Mesela benim yönettiğim karakter savaş alanında gözükmüyordu. Attan inince at gözüküyordu, ama karakter gözükmüyordu. Yeni kayıt açıp devam edince bu sorun düzeldi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı