Bannerlord Sadakat ve Güvenlik Yönelimi Nedir?

Abraham Stinson

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci Bölüm: Dijital Oyun Tasarım
1620737340958.png
1620737356132.png

Resimde de olduğu gibi sadakat ve güvenlik yönelimi çok düşük bunu nasıl arttırabilirim? Bu arada krallık kurmadım klan seviyesi 4 yapmaya çalışıyorum.
1620737437238.png

Yönet ekranı da bu şekilde. Diğer şehirlerde sadakat yönelimi -1 ila -1,5 iken direk +1 veya +2 ye çıkarıyorlar sorunla ilgili yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam idarecelik yeteneği yüksek yoldaşları vali yapın. Şehrin kültürüne uyumlu vali ayarlarsan ekstra sadakat verir. Meyve bahçesi su kemerleri gibi refah yükseltecek binalar kur. Etraftaki haydutları vs. temizle. Kuşatma olmadığı sürece rahat edersin.

Evet yaptım su kemeri meyve bahçesi panayır alanı valiyi kültüre göre koydum ama hala düşmedi tüm görevleri yapıyorum. Fakat hala düşüş olmadı birde vali koyunca yönelim de - ye artık oluyor.
Hocam idarecelik yeteneği yüksek yoldaşları vali yapın. Şehrin kültürüne uyumlu vali ayarlarsan ekstra sadakat verir. Meyve bahçesi su kemerleri gibi refah yükseltecek binalar kur. Etraftaki haydutları vs. temizle. Kuşatma olmadığı sürece rahat edersin.

Hocam krallık politikaları ile + almaya çalışın. 1-2 aydır oynamıyorum ben. Eşrafın görevlerini yapın ilişki vs. kasım

Geri
Yukarı