Bannerlord savaştayken askerlerim kaçıyor

chfumut

Hectopat
Daha fazla  
Moralim 100 nüfuzum 260 birlik sınırını da aşmadım, bazen savaşa giriyorum örneğin ben 84 kişiyim adam 110 kişi ama ben saldırıyorum. F6 basıp kendilerinin oynamasını bekliyorum, onlar geri çekiliyor, ben saldır veriyorum. Saldırıp hemen geri çekiliyorlar neden böyle bir de Bannerlord krallık kurma hakkında bazı sorular soracağım. Kişilerle iletişime geçmem gerekiyor.
Moralim 100 nüfuzum 260 birlik sınırını da aşmadım, bazen savaşa giriyorum örneğin ben 84 kişiyim adam 110 kişi ama ben saldırıyorum. F6 basıp kendilerinin oynamasını bekliyorum, onlar geri çekiliyor, ben saldır veriyorum. Saldırıp hemen geri çekiliyorlar neden böyle bir de Bannerlord krallık kurma hakkında bazı sorular soracağım. Kişilerle iletişime geçmem gerekiyor.
bir süre sonra emrinde bir birim yok diyor ve kaçıyorlar

Son düzenleme:
200+ saat oynadım. Video kaydı atar mısın? Savaşın en başından sonuna kadar. Krallık kurma ile ilgili aklına takılanları sorabilirsin.

Tam emin değilim ama savaşın başında büyük kayıplar veriyorsan ondan olabilir. Dediğinden pek anlamadım olayı, video kaydı atabilirsen daha iyi yardımcı olabiliriz.

Geri
Yukarı