Bannerlord son sürüm için uygun modlar

emrhan1461

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Bannerlord son sürüm için uygun modlar var mı varsa linklerini atar mısınız? Oyunun beta sürümlerine dönmek istemiyorum.

Arkadaşlar Bannerlord son sürüm için uygun modlar var mı varsa linklerini atar mısınız? Oyunun beta sürümlerine dönmek istemiyorum.
YT'de son 5 gün içerisinde yeni listeler yapan kanallar var. Link atmakta sıkıntı var mı bilmiyorum o yüzden atamıyorum fakat bulursunuz. Bana da önermenizi isterim ilginizi çekenler arasından.

Son düzenleme:
Hiç aklıma gelmedi ya Warband'ı o kadar çok korsan oynamışım ki :D teşekkürler cevap için.

Bu arada atölye yokmuş erken erişim olduğu için galiba.
Olması lazım. Enis Kirazoğlu modlu oynadığını söylemişti. Evet yokmuş.
Hiç aklıma gelmedi ya Warband'ı o kadar çok korsan oynamışım ki :D teşekkürler cevap için.

Bu arada atölye yokmuş erken erişim olduğu için galiba.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video da modları nereden indirdiğini ve hangi modlari indirdiğini yazmış. (Açıklama kısmında)

Yt'de son 5 gün içerisinde yeni listeler yapan kanallar var. Link atmakta sıkıntı var mı bilmiyorum o yüzden atamıyorum fakat bulursunuz. Bana da önermenizi isterim ilginizi çekenler arasından.

Galiba bulamadım ya o kadar çok güzel modlar varkı ama sürümleri hep eskide kalmış.
Örnek verecek olursak bir kılıçla hızını koruduğun 4 5 kişiyi öldürebilme, ağır hasarlarda düşmanın uzuvlarının kopması, At'ı çarptırdığın zaman düşmanın yüksek hasarlar alması bunlar oyunu gerçekçi yapan şeyler Bannerlord nededen kendisi eklememiş çok şaşırıtcı.

Olması lazım. Enis kirazoğlu modlu oynadığını söylemişti. Evet yokmuş.

Ama videoları yüklediği tarihler belli modlar o zamanlar için yapılmış şimdi çok güncel mod bulamadım bende illa beta sürümüne dönmemiz gerekiyor.

Galiba bulamadım ya o kadar çok güzel modlar varkı ama sürümleri hep eskide kalmış.
Örnek verecek olursak bir kılıçla hızını koruduğun 4 5 kişiyi öldürebilme, ağır hasarlarda düşmanın uzuvlarının kopması, At'ı çarptırdığın zaman düşmanın yüksek hasarlar alması bunlar oyunu gerçekçi yapan şeyler Bannerlord nededen kendisi eklememiş çok şaşırıtcı.

Ama videoları yüklediği tarihler belli modlar o zamanlar için yapılmış şimdi çok güncel mod bulamadım bende illa beta sürümüne dönmemiz gerekiyor.

Haklısınız öldürdüğünüz lord u lootlamak vs. çok güzel modlar fakat eski sürüm Full

O yazdığı sitede illaki yeni modlar paylaşılmıştır. Bakmanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı