Bannerlord ''The application faced a problem'' hatası

İşletim sistemi
Windows 10

M3rtix

Hectopat
Yer
İstanbul / Şişli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen™ 5 3.7GHz / Anakart: MSI A520M-A PRO / Ekran Kartı: MSI GEFORCE RTX 2080 SUPER™ VENTUS OC / Kasa: FRISBY FC-8930G/ HDD: 1TB / SSD: TEAMFGROUP MP33 M.2 PCIE 1TB / RAM: Kingston 3600Mhz (8x2) / İşletim Sistemi: Windows 11 Pro 64-bit
Meslek
IT Uzman Yardımcısı
Oyuna o kadar para verdim, destek olmak amaçlı fakat oyunda hiçbir mod kullanmama rağmen oyunda herhangi bir lord veya bir kişiyi infaz et seçeneğine tıklayınca oyun bu hatayı verip atıyor. Sadece bu seçeneği seçince atıyor.

Ekran Görüntüsü (68).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet dosyaları doğrulattım ve internetten gördüğüm bir yöntemle belgeler dosyasındaki bannerlord klasörünü sildim fakat yine aynı oyun oynanıyor her şey yapılıyor ama infaz et diyince atıyor ya hiç kimseyi öldürmeden yaşıyacam yada sorunun çözülmesini bekleyeceğim

Dostum aynı hatayı ben de alıyorum , vlandiyalıları tam bitiricektim son adamını asıcaktım crash vermeye başladı galiba oyun krallığı yok etmeyi engelliyor sen çözümünü buldun mu?

Dostum aynı hatayı ben de alıyorum , vlandiyalıları tam bitiricektim son adamını asıcaktım crash vermeye başladı galiba oyun krallığı yok etmeyi engelliyor sen çözümünü buldun mu?
Evet buldum. Sil birdaha yükle.

Yeni konular

Geri
Yukarı