Bannerlord yerine Warband oynanır mı?

ismetcelal33

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bu ara bu tarz oyunlara merak sardım, Bannerlord'a 130TL vermek istemiyorum. FH5 için Game Pass almıştım, gördüğüm kadarıyla Warband var Game Pass'de. Sizce Bannerlord yerine Warband oynanabilir mi? Grafik takıntım yok ama menüleri çok ilkel geliyor, bunun için mod olayı vs. var mıdır?

Bu ara bu tarz oyunlara merak sardım, Bannerlord'a 130TL vermek istemiyorum. FH5 için Game Pass almıştım, gördüğüm kadarıyla Warband var Game Pass'de. Sizce Bannerlord yerine Warband oynanabilir mi? Grafik takıntım yok ama menüleri çok ilkel geliyor, bunun için mod olayı vs. var mıdır?

Modlu oynanır. Osmanlı modu akar.

Oynanır, beni Warband daha çok sardı. Bannerlord'u oynadım biraz, zor geldi, mekaniklerini kavrayamadım. Çok fark yok ama garip geldi bana. Warband biraz daha yalın bir oyun.

Bannerlord gelişmiş ve gelişmekte olan bir oyun. Warband ise gelişmiş ve yapımcıların gözünde bitmiş bir oyun. Ama oyuncular için mod yardımı ile Warband kendi kendine gelişiyor. O yüzden Warband alacaksan modları öğrenmeniz ve bilmeniz gerek. Warband'da olmayan şeylerin çoğu Bannerlord'da mevcut, olmasa bile 2 3 mod ile veya başka yöntemler ile sorunu giderebilirsiniz. Ancak şöyle bir gerçek var ki Warband ve Bannerlord arasında birçok fark olsa da bu oyunların bir alternatifi olmadığı için hangisini oynadığınızın bir önemi yok. Uzun lafın kısası Warband 100-150 saat sade bir şekilde gidebilirken, modlar yardımı ile 1000 saate kadar gidebilirsiniz.

Her türlü 2. oyun daha iyi olacak ama hiç kusura bakmasınlar o oyun 130 TL etmez, 50 TL zorlasan anca eder hatta 50 bile etmez. Warband oynamak en mantıklı seçim.

Her türlü 2. oyun daha iyi olacak ama hiç kusura bakmasınlar o oyun 130 TL etmez, 50 TL zorlasan anca eder hatta 50 bile etmez. Warband oynamak en mantıklı seçim.

Hocam 50 rahatlıkla edecek bir oyun, alternatifi yok, sürelli gelişiyor, neredeyse sonsuza kadar oynayabilirsiniz, P2W yok, DLC zorunlu değil. Uzun lafın kısası oyun içi dışında diğer sorunlar çok nadir ve bu paraya değecek bir oyun.

Sesli güldüm buna. 50₺ bile etmezmiş hahaha. Bu yorumu neyi baz alarak yaptınız çok merak ediyorum. Yurtdışı fiyatı 42 dolar olan bir oyunun dünyada en ucuz satıldığı ülke şuan Türkiye. Sırf Türk firması diye bu adamlar döviz kurunu düşününce bu kadar zarar etmek zorunda da değil. Halen oyun fiyatlarını pahalı diye eleştiriyorsanız gözünüzü açıp yeni Türkiye'yi biraz tanıyın.

Yeni konular

Geri
Yukarı