Bannerlord yerine Warband oynanır mı?

Kur olaylarına neden değiniyorsunuz RDR2'nin 140 TL olduğu piyasada bu oyuna 127 TL çok kur ile alakası yok Kur'a bakarsak her oyun bedava fiyatına satılıyor.

Sesli güldüm buna. 50₺ bile etmezmiş hahaha. Bu yorumu neyi baz alarak yaptınız çok merak ediyorum. Yurt dışı fiyatı 42 dolar olan bir oyunun dünyada en ucuz satıldığı ülke şu an Türkiye. Sırf Türk firması diye bu adamlar döviz kurunu düşününce bu kadar zarar etmek zorunda da değil. Halen oyun fiyatlarını pahalı diye eleştiriyorsanız gözünüzü açıp yeni Türkiye'yi biraz tanıyın.

Hocam affedersiniz ama size onu kim söylediyse güzel kandırılmışsınız.
Buyurun hepsinin fiyatlandırması burada sadece Bannerlord değil neredeyse birçoğu oyun Türkiye'ye özel fiyatlandırma getiriyor.
Pardon RDR 2 150 TL'ye düşmüş ve hâlâ da bunu savunuyorum o oyuna 130 vereceğine RDR2'ye 150 ver daha iyi.
https://steamdb.info/app/750920/ daha fazla da atabilirim merak ediyorsanız.

Son düzenleme:
Kur olaylarına neden değiniyorsunuz RDR2'nin 140 TL olduğu piyasada bu oyuna 127 TL çok kur ile alakası yok Kur'a bakarsak her oyun bedava fiyatına satılıyor.

Hocam affedersiniz ama size onu kim söylediyse güzel kandırılmışsınız.
Buyurun hepsinin fiyatlandırması burada sadece Bannerlord değil neredeyse birçoğu oyun Türkiye'ye özel fiyatlandırma getiriyor.
Pardon RDR 2 150 TL'ye düşmüş ve hâlâ da bunu savunuyorum o oyuna 130 vereceğine RDR2'ye 150 ver daha iyi.
https://steamdb.info/app/750920/ daha fazla da atabilirim merak ediyorsanız.
Bunun kandırılmakla ne alakası var? İki farklı oyun türünü birbiriyle kıyaslayarak nasıl şu oyunu al daha iyi önerisinde bulunuyorsunuz? İsteyen istediğini zaten alır. Ayrıca sizin Türkiye'ye özel fiyatlandırma yapıyor dediğiniz firmalardan biri olan Rockstar Games dünyadaki en büyük oyun şirketi, diğeri de avrupadaki en büyük oyun şirketi. Bu iki şirketi Taleworlds'le nasıl aynı kefene koyabiliyorsunuz?

Warband ve Bannerlord'u oynamış birisi olarak;
-Warband'ı bir süre oynadıktan sonra sıkıyor, fakat ilk kez oynayacak kişi için bu "bir süre" oldukça uzun bir süreye tekabül ediyor.
-Modlu oynamadan önce düzünü oynayıp oyunun mekaniklerini mantığını amacını kavramak bence daha iyi. Düzünü yeterince oynadıktan sonra modlusunu oynamak daha zevkli oluyor, eklentilerin ne olduğunu eksiğini fazlasını daha iyi görebiliyorsun.
-Oyunda bir sürü mod var ve bence Warband'ı Warband yapan en önemli unsur bu, her bir mod oyunu bambaşka bir hale dönüştürüyor, ister 1200'lü yıllara gidip Müslüman-haçlı çekişmesine dahil oluyorsun, istersen osmanlı döneminde osmanlı-Avrupa savaşlarını yaşıyorsun ya da fantastik evrenlerin olduğu mapleri oynuyorsun.
Bence Warband hala parasını fazlasıyla hak eden bir oyun. Hatta Bannerlord'tan önce alınıp oynanması şart.

Geri
Yukarı