Bannerlord'da çelik nereden bulunur?

v1etto

Hectopat
Daha fazla  
Bannerlord'da demirci işine girdim ve daha iyi kılıçlar yapmak için çelik istiyor. Çelikleri kılıçları eriterek alıyoruz onu biliyorum da böyle yerleşkelerden falan satın alamıyor muyuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İmparatorluklardan Pugio alabilirsin. Onun dışında kabile fırlatma hançeri vardı sanırım. Çelik için kılıç eritmene gerek yok, kılıçlar pahalı zaten. Dediklerimi alırsan erittiğinde çelikle beraber 3-4 tane daha malzemeden çıkıyor. Sadece onlarla bile sürdürebilirsin demircilik işini. Birde savaşlardan aldığın kılıçları satmak yerine erit.

İmparatorluklardan Pugio alabilirsin. Onun dışında kabile fırlatma hançeri vardı sanırım. Çelik için kılıç eritmene gerek yok, kılıçlar pahalı zaten. Dediklerimi alırsan erittiğinde çelikle beraber 3-4 tane daha malzemeden çıkıyor. Sadece onlarla bile sürdürebilirsin demircilik işini. Birde savaşlardan aldığın kılıçları satmak yerine erit.
Pugio'lardan çelik ürettim eyw.

Eskiden Pugio'lar düzenli olarak gelirdi şehirlere ve milyonlar kazanırdım. Pugio'ları kısıtlamışlar galiba. Artık bir süre sonra çok az sayıda geliyor. İlk alışlarda yüksek adetler varken artık 3 veya 5 adet geliyor günler geçmesine rağmen. Bende Demir kılıçları daha çok üretip onları satıyorum. Onlarda baya kazandırıyor, sadece daha çok zaman alıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı