Bannerlord'da ilişki nedeniyle lord çekilemiyor

Berceste21

Femtopat
Daha fazla  
Kiminle konuşursam memnunum diyor 3 şehir aldım yoldaşlarla birlikte, onlar elimde ve kiminle konuşursam konuşayım ilişkim adamla 80, memnunum diyor. Parasal olarak sıkıntı yok. Demirciden iyi para alıyorum. Cazibem 222, ordu olarak 380'e kadar kuruyorum. Yoldaşlarla birlikte 800 görüyoruz ancak hiç kimse gelmiyor. Tımar sahibi olmayan aradım, maşallah, lider akıllı, herkese bir tımar yollamış. Tımarına saldırsam ilişkim bayağı azalacak. Ne yapmalıyım?

Ekstra: Namım 3 bin civarı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kiminle konuşursam memnunum diyor 3 şehir aldım yoldaşlarla birlikte, onlar elimde ve kiminle konuşursam konuşayım ilişkim adamla 80, memnunum diyor. Parasal olarak sıkıntı yok. Demirciden iyi para alıyorum. Cazibem 222, ordu olarak 380'e kadar kuruyorum. Yoldaşlarla birlikte 800 görüyoruz ancak hiç kimse gelmiyor. Tımar sahibi olmayan aradım, maşallah, lider akıllı, herkese bir tımar yollamış. Tımarına saldırsam ilişkim bayağı azalacak. Ne yapmalıyım?

Ekstra: Namım 3 bin civarı.
Hocam iyice küçülmüş ülkelerin Lordlarına gidin. İmparatorluk devletleri ortada kaldığı için hızlı küçülüyor mesela. Ben öyle yapıyorum genelde.

Yoldaşları Lord yapabildiğin (Warband gibi) mod vardı. Bir araştır istersen.
İkna etmeden önce kayıt al. Başarısız olursan bir daha konuşmuyor yoksa.

00 görüyoruz ancak hiç kimse gelmiyor. Tımar sahibi olmayan aradım, maşallah, lider akıllı, herkese bir tımar yollamış. Tımarına saldırsam ilişkim bayağı azalacak. Ne.

Hocam iyice küçülmüş ülkelerin lordlarına gidin. İmparatorluk devletleri ortada kaldığı için hızlı küçülüyor mesela. Ben öyle yapıyorum genelde.

Yoldaşları lord yapabildiğin (Warband gibi) mod vardı. Bir araştır istersen.
İkna etmeden önce kayıt al. Başarısız olursan bir daha konuşmuyor yoksa.

Yerleşkesi veya kalesi olan lord çekiliyor mu olmayan bir tane çekmeyi başardım aşırı güçsüz tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı