Bannerlord'da Lord nasıl kolayca alınır?

chfumut

Hectopat
Daha fazla  
Oyunda eski sürümlerde izlediğim videolarda takas ekranında o çubuk dolmasa da takas teklif ışığı yanıyordu. Adamlar çok rahat 12K'ya falan lord çekebiliyordu. Ama şu an benim oyunumda lord çekmek için falan illaki o çubuğun dolması gerekiyor ve her lord için 1M falan istiyor. Ki o kadar veremem, zaten param az. Nasıl bu seviyedeyken hızlı para kasıp lord çekerim? 2 şehir, 2 kalem var ve paralı askerim var. Lordum yok.

Direkt krallığın başındaki adamı çekmeye çalışırsanız uçuk rakamlar isteyecektir ama alt klanlardan başlarsanız daha cüzi rakamlara lordları krallığınıza çekebilirsiniz. Gizli El, Alevin Közleri vs gibi. Ben öyle yapıyorum şahsen ve başarılı oluyor :)

Direkt krallığın başındaki adamı çekmeye çalışırsanız uçuk rakamlar isteyecektir ama alt klanlardan başlarsanız daha cüzi rakamlara lordları krallığınıza çekebilirsiniz. Gizli El, Alevin Közleri vs gibi. Ben öyle yapıyorum şahsen ve başarılı oluyor :)
gizli el falan nüfuz başına 340 dinar istiyor onlar sadece paralı asker olabiliyorlar ve onlarla çok çalıştım 2 kişisi öldü klandan ve ekonomiyi çökertiyor

gizli el falan nüfuz başına 340 dinar istiyor onlar sadece paralı asker olabiliyorlar ve onlarla çok çalıştım 2 kişisi öldü klandan ve ekonomiyi çökertiyor
Evet çok sık klandan ayrılıyorlar. Çok çabuk ikna oluyorlar ama o yüzden söyledim :) Geçen 20.000 dinar daha çıkışsaydı Mesui'yi alacaktım Güney İmparatorluğuna ama çıkışmadı :D

Geri
Yukarı