Bannerlord'da para kazanamıyorum

• Konuyu başlatan kuxa
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 8B

kuxa

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Bannerlord'da 4 atölyem, 2 kervanım, 3 kalem, 1'de şehrim var ama yine de çok çok az para kazanıyorum. Sene bayağı ilerledi ama benim hala param çok az. Ne yapabilirim?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    1,4 MB · Görüntüleme: 543
Son düzenleyen: Moderatör:
Kafana göre atölye açma bi şehirde en çok ne üretiliyosa onun atolyesini aç çevre köyler de buna dahil atölyenin olduğu şehre bağlı köyler yağmalanırsa gelirin düşer kervan başına izcilik vb. yetenekleri düşük olan insanları koyarsan para yapmaz.

Arkadaşlar Bannerlord'da 4 atölyem, 2 kervanım, 3 kalem, 1'de şehrim var ama yine de çok çok az para kazanıyorum. Sene bayağı ilerledi ama benim hala param çok az. Ne yapabilirim?

Kervan'ı haydutlar basıyor olabilir. Şehirinizle ve kalenizle ilişkiniz düşük ise vergiyi çok fazla vermezler. Atölyeleriniz fakir bir şehirde iş yapıyor olabilir.

4 Atölyeden 560 kazanıyorsan atölyeleri yanlış açmışsın.
Balkland (khuzaitlerin şehri tam adını bilmiyorum) oraya yün dokuması aç. Orası iyi bırakıyor diğerlerini tam hatırlamıyorum bakmam lazım. Dediğim atölye tek başına 250-300 getiriyor. Böyle 4 tane açarsan 1200 gelir.

Kervan'ı haydutlar basıyor olabilir. Şehirinizle ve kalenizle ilişkiniz düşük ise vergiyi çok fazla vermezler. Atölyeleriniz fakir bir şehirde iş yapıyor olabilir.
kervanlarım basılmıyor aldığım vergiler de baya baya düşük şehir ve kalelerimle olan ilişkimi nasıl düzeltebilirim
Zor mod da açmış olabilirsiniz.
zor mod değil orta
4 Atölyeden 560 kazanıyorsan atölyeleri yanlış açmışsın.
Balkland (khuzaitlerin şehri tam adını bilmiyorum) oraya yün dokuması aç. Orası iyi bırakıyor diğerlerini tam hatırlamıyorum bakmam lazım. Dediğim atölye tek başına 250-300 getiriyor. Böyle 4 tane açarsan 1200 gelir.
tamam deneyeceğim teşekkürler
Kafana göre atölye açma bi şehirde en çok ne üretiliyosa onun atolyesini aç çevre köyler de buna dahil atölyenin olduğu şehre bağlı köyler yağmalanırsa gelirin düşer kervan başına izcilik vb. yetenekleri düşük olan insanları koyarsan para yapmaz.
tamam deneyeceğim ve ben kalelerden ve şehirlerden çok düşük [50 ila 100 arası] vergi alabiliyorum bunu nasıl arttırırım
kervanın başındaki kişiyi değiştirme şansım varmı

Son düzenleme:
1610304285552.png

Benim atölyeler böyle, yaklaşık olarak senin 4 taneden kazandığın parayı chaaikand ve baltakhand dan kazanıyorum. Daha karlı atölyeler var diye hatırlıyorum ama ben toplu durmasını istediğimden coğrafi olarak yaklaşık yerlerde kurdum :D.

kervanlarım basılmıyor aldığım vergiler de baya baya düşük şehir ve kalelerimle olan ilişkimi nasıl düzeltebilirim

zor mod değil orta

tamam deneyeceğim teşekkürler

tamam deneyeceğim ve ben kalelerden ve şehirlerden çok düşük [50 ila 100 arası] vergi alabiliyorum bunu nasıl arttırırım

kervanın başındaki kişiyi değiştirme şansım varmı
Vergi arttırmak için şehrini geliştir garnizon düşük olmasın köylerin refahı çok önemli kesinlikle yağmalanmamalı kervan başını nasıl değiştirildiğinden emin değilim.

Ben atolye açıyorum ama para kazanamıyorum başta +40 sonra 0 oluyor.

Eki Görüntüle 828492

Benim atölyeler böyle, yaklaşık olarak senin 4 taneden kazandığın parayı chaaikand ve baltakhanddan kazanıyorum. Daha karlı atölyeler var diye hatırlıyorum ama ben toplu durmasını istediğimden coğrafi olarak yaklaşık yerlerde kurdum :D.

Geri
Yukarı