Bannerlord'da para kazanılmıyor

Nymphe

Hectopat
Yer
Serbia
Daha fazla  
Arkadaşlar bira atölyesi kurdum, çevre köylerde tahıl var sıkıntı yok ama çok az kazandırıyor. Dalga geçer gibi gözükmemiş ama 2 tane köyüm var onlar da aynı şekilde +40 falan, oyun başında kervanların geliri 1K'ya çıkarken sadece bir köyden 1.7k kazanırken şu anki durum bu ve nedenini anlayamıyorum.
Oyun orijinal mi gibisinden sorular sormayın.

resim_2023-01-29_195918851.png

- Köylerin durumu gayet iyi.
- Ayrıca kalede herhangi bir şey yükseltmek istesem bitiş: Hiçbir zaman yazıyor.

Son düzenleme:
Maalesef oyunda iyi para kazanmanın tek yolu demircilik. Çift elli kılıç yapıp yaptığınız kılıçları eriterek demirciliği yükseltin. Belli bir raddeye geldikten sonra 40-50k değerinde, hatta belki daha yüksek, kılıçlar yapıp satabilecek duruma geleceksiniz.

Maalesef oyunda iyi para kazanmanın tek yolu demircilik. Çift elli kılıç yapıp yaptığınız kılıçları eriterek demirciliği yükseltin. Belli bir raddeye geldikten sonra 40-50k değerinde, hatta belki daha yüksek, kılıçlar yapıp satabilecek duruma geleceksiniz.

Mesajın için teşekkür ederim. Fakat ben demircilik yapmak istemiyorum diğer oyuncular bir atölyeden 1.5k kazanırken ben neden 1 kazanıyorum burada bir anormallik var bende bunu sordum sizlere.

Mesajın için teşekkür ederim. Fakat ben demircilik yapmak istemiyorum diğer oyuncular bir atölyeden 1.5k kazanırken ben neden 1 kazanıyorum burada bir anormallik var bende bunu sordum sizlere.
Benim de çok çektiğim bir sıkıntı mesela klanıma bağlı 5 tane şehir onlarca kalem var ama her gün eksiye düşüyorum. Özellikle garnizon ücretleri ve klandaki adamların birliklerine çok para gidiyor.
Atölye şehirden şehire değişiyor mesela alakasız bir şehire bira atölyesi kurarsanız çok kar etmeyebilir.
Kale yükseltmesi konusu ise oyun korsansa eksik dosyalar olabilir onunla alakalıdır muhtemelen.

Benim de çok çektiğim bir sıkıntı mesela klanıma bağlı 5 tane şehir onlarca kalem var ama her gün eksiye düşüyorum. Özellikle garnizon ücretleri ve klandaki adamların birliklerine çok para gidiyor.
Atölye şehirden şehre değişiyor mesela alakasız bir şehre bira atölyesi kurarsanız çok kar etmeyebilir.
Kale yükseltmesi konusu ise oyun korsansa eksik dosyalar olabilir onunla alakalıdır muhtemelen.

Mesajın için teşekkür ederim.

Arkadaşlar fethettiğim kalenin köyleri sadece benim kentimle ticaret yapıyormuş ve benim de kentim olmadığı için kazanmıyordum sorunu hallettim gibi

Dosya Ekleri

• resim_2023-01-30_012248028.png
    resim_2023-01-30_012248028.png
    138,6 KB · Görüntüleme: 88
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı