Bannerlord'da savaş açılmıyor

Nusun

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bannelorda ilk başta vlandialılararın tarafına geçtim ve ejder sançağını krala verdim sonra krallıkdan cıkıp kendi krallığımı kurdum kurduktan sonra komplo güçü tamamlandı ama ben krallığımı imparatorluk dili ve kanunlarına göre kurdum ve oyun benden hem kendi hem de imparatorlukları yok etmemi istiyor ama savaş açamıyorum imparatorluklara ve vlandia ile de barış yapamıyorum.

Dosya Ekleri

• Mount & Blade II Bannerlord 2022.12.19 - 16.26.40.01.png
    Mount & Blade II Bannerlord 2022.12.19 - 16.26.40.01.png
    2,1 MB · Görüntüleme: 36
  • Mount & Blade II Bannerlord 2022.12.19 - 16.25.53.00.png
    Mount & Blade II Bannerlord 2022.12.19 - 16.25.53.00.png
    1,7 MB · Görüntüleme: 42
Arkadaşlar bannelorda ilk başta vlandialılararın tarafına geçtim ve ejder sançağını krala verdim sonra krallıkdan cıkıp kendi krallığımı kurdum kurduktan sonra komplo güçü tamamlandı ama ben krallığımı imparatorluk dili ve kanunlarına göre kurdum ve oyun benden hem kendi hem de imparatorlukları yok etmemi istiyor ama savaş açamıyorum imparatorluklara ve vlandia ile de barış yapamıyorum.
İşte o adamların hepsini pes ettirmen gerekiyor. Ortada bug falan yok. Yani -100’den +100’e gelecek o çizgiler. Anca öyle barış yapabilirsin. Barış yaptıktan sonra sana tekrardan saldırabilirler haberin olsun.

İşte o adamların hepsini pes ettirmen gerekiyor. Ortada bug falan yok. Yani -100'den +100'e gelecek o çizgiler. Anca öyle barış yapabilirsin. Barış yaptıktan sonra sana tekrardan saldırabilirler haberin olsun.

Adamlara savaş açamıyorum

İşte o adamların hepsini pes ettirmen gerekiyor. Ortada bug falan yok. Yani -100'den +100'e gelecek o çizgiler. Anca öyle barış yapabilirsin. Barış yaptıktan sonra sana tekrardan saldırabilirler haberin olsun.

Oynun hikayesi savaş açmama engel oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı