Bant daraltma uygulaması yürürlüğe sokulup geri çekildi

Coderman128

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Yarım saat önce Twitter'a erişim sıkıntısı yaşanmıştı. Çoğu insan yardım çağrısını Twitter üzerinden yapıyor. Çok saçma sapan işler yapıyorlar gerçekten.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben hala erişim sağlayabiliyorum ama cidden biri tarafından bant daraltması yapıldıysa bu kadar zulmü deccal bile yapamaz. Ne yapıyorsunuz ne amaçlıyorsunuz dönün bu yanlıştan. Tarih bunları yazar gelecek nesiller ana avrat söver sizin gibi yetkililere. İnsan çıldıracak gerçekten.

Son düzenleme:
Erişim değil de o kadar yavaşki bir sayfa açılması 1 2 dakika sürüyor işkence :D yalan haber yapan insanlar yüzünden insanlar maalesef sesini duyuramıyor olması gerekiyordu bu kısıtlamanın devletde arada kalıyor çok sıkıntılı durum.

Erişim değil de o kadar yavaşki bir sayfa açılması 1 2 dakika sürüyor işkence :D yalan haber yapan insanlar yüzünden insanlar maalesef sesini duyuramıyor olması gerekiyordu bu kısıtlamanın devletde arada kalıyor çok sıkıntılı durum.
Evet, sağlam çöplüğe döndü Twitter ancak birçok kişi oradan iletişim halinde şu anda. Yakınlarına o bölgedeki başka insanlar aracılığıyla ulaşmaya çalışanlar var.

Yeni konular

Geri
Yukarı