Çözüldü Baraj kaldırıldığı için artık her puanla AÖF'e giriş sağlanabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

JETTİN ULTİSİ

Hectopat
Arkadaşlar ben geçen senden kalma 180 puanım var. Bu senede TYT gireceğim. Bu seneki alacak olduğum puan 180 puanının üstüne ekleniyor mu? Ayrıca okumak gibi niyetim yok sadece askerlik için gireceğim. Baraj kalktığı için rahatlıkla AÖF'e girebilir miyim? Bilgili arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Çözüm
Bu seneki alacak olduğum puan 180 puanının üstüne ekleniyor mu?
Hayır eklenmiyor, TYT'den 200 puan ve üzeri puan yapsaydınız eğer bu sene o puanınızı kullanabilirdiniz. Zaten o uygulama bu sene kaldırılıyor, sıralamanız yeterse eğer ilgili bölüme istediğiniz her bölümü okuyabilirsiniz. Baraj zorunluluğu kaldırıldı zaten.
@JETTİN ULTİSİ, yardımcı olabildiysem çözüm olarak raporlar mısın yorumumu?
Bu seneki alacak olduğum puan 180 puanının üstüne ekleniyor mu?
Hayır eklenmiyor, TYT'den 200 puan ve üzeri puan yapsaydınız eğer bu sene o puanınızı kullanabilirdiniz. Zaten o uygulama bu sene kaldırılıyor, sıralamanız yeterse eğer ilgili bölüme istediğiniz her bölümü okuyabilirsiniz. Baraj zorunluluğu kaldırıldı zaten.

Son düzenleme:
Çözüm
Konu tipinden dolayı işaretleyemiyorum. Pardon raporu görmedim. Özür dilerim. Raporluyorum.

1654002900505.png

1654002915444.png

Bunu yapmanız yeterli olur. Teşekkürler.

Geri
Yukarı