Barbaros Binicioğlu AK Parti'den istifa etti!

@Ponstaneforte Öncelikle acilen Türkçeyi öğrenmeniz gerekli. Yazdığınız metindeki yazım hataları, forumdaki üye sayısından daha fazla. 2016'dan beridir burada olup nasıl bu kadar yanlış yapabiliyorsunuz acaba? Her türlü hata mevcut yazdıklarında.

Bahsettiğin şeylere bakarsak senin de hiçbir şey bilmediğin ortaya çıkıyor. Yazdığın kısımlarda doğru tek bir yer var. "Bizim vatandaşların hiçbir şey bilmemesi" bu doğru olan tek yer. Bizim vatandaşları bir paket kömüre kandırırsın, hiçbir şeyi sorgulamazlar, zamları eleştirmezler. Şimdi bazılarının gözü açılır, bunları yapmaya başlar. Ondan sonrada da onların karşısına muhafazakar kesim çıkar, "hükümeti desteklemiyorum" deyip kapı arkasından destekler.

Bu ülkede oy kullanabilecek kişi sayısı kısıtlı. Diğer kişiler oy kullanmıyor, loto oynuyor. Hiç araştırmayan herif gördüğü postlar yüzünden oy atacağı partiyi seçiyor. Yapılan propagandaların hepsine kanıyor, manevi değerlerinin sömürülmesine razı olup ona göre karar veriyor.

İşte ülkenin düzelmesi için gereken değişikliği savunan birisi olarak sen de aynı şeyleri yapıyorsun. Fakat hiç dönüp kendine bakmadığın için bunun farkına varamıyorsun. Karşındakinden önce kendini eleştirsen sorunun tek taraflı olmadığını çok rahat anlarsın. :)

@Ponstaneforte Öncelikle acilen Türkçeyi öğrenmeniz gerekli. Yazdığınız metindeki yazım hataları, forumdaki üye sayısından daha fazla. 2016'dan beridir burada olup nasıl bu kadar yanlış yapabiliyorsunuz acaba? Her türlü hata mevcut yazdıklarında.

Bahsettiğin şeylere bakarsak senin de hiçbir şey bilmediğin ortaya çıkıyor. Yazdığın kısımlarda doğru tek bir yer var. "Bizim vatandaşların hiçbir şey bilmemesi" bu doğru olan tek yer. Bizim vatandaşları bir paket kömüre kandırırsın, hiçbir şeyi sorgulamazlar, zamları eleştirmezler. Şimdi bazılarının gözü açılır, bunları yapmaya başlar. Ondan sonrada da onların karşısına muhafazakar kesim çıkar, "hükümeti desteklemiyorum" deyip kapı arkasından destekler.

Bu ülkede oy kullanabilecek kişi sayısı kısıtlı. Diğer kişiler oy kullanmıyor, loto oynuyor. Hiç araştırmayan herif gördüğü postlar yüzünden oy atacağı partiyi seçiyor. Yapılan propagandaların hepsine kanıyor, manevi değerlerinin sömürülmesine razı olup ona göre karar veriyor.

İşte ülkenin düzelmesi için gereken değişikliği savunan birisi olarak sen de aynı şeyleri yapıyorsun. Fakat hiç dönüp kendine bakmadığın için bunun farkına varamıyorsun. Karşındakinden önce kendini eleştirsen sorunun tek taraflı olmadığını çok rahat anlarsın. :)
Yerime arkadaşa cevap vermişsiniz. Akp'li değilim ama diğer partiler gelse bir şey değişmez diyen bir insanın hangi partili olduğu çok aşikardır :D

Demokrat Parti'nin 14. Olağan Büyük Kongresi, dün Ankara Spor Salonunda gerçekleştirildi. 24. Dönem CHP İstanbul milletvekili Faik Tunay ve İYİ Parti Kurucular Kurulu üyesi ve yerel seçimlerde Fatih Belediye Başkan Adayı olan İlay Aksoy da Demokrat Parti'ye katıldı. Öte yandan Yalova eski belediye başkanı Barbaros Binicioğlu AK Parti'den istifa ederek Demokrat Parti'ye geçti.

Kaynak: Milli Gazete

Seçimi kaybedeceklerinin farkına varıyorlar yavaş yavaş

Şunlara rağmen akp ye oy veren biri yıllarca kuyruklarda sürünsün zerre üzülmem üzüleceğim kişiler akp ye oy vermeyip kuyruklara girenler olur

Son düzenleme:

Yerime arkadaşa cevap vermişsiniz. Akp'li değilim ama diğer partiler gelse bir şey değişmez diyen bir insanın hangi partili olduğu çok aşikardır :D
Okadar fanatiksinki takım tutar gibi parti tuttuğun beni yaftalamandan belli. Telefonu çıkar diyen dayı vs telefonu ağıza sokan dayı. Elli yıl sonra rasgele bi kanal açsam mevzuyu hiçbir yerinden kaçırmamış olurum. Kınadığın karşı tarafın yaptığı gibi sende beni yaftalıyorsun. Bana farkını söyle. Seçim günü size boş oy atıp fotosunu atayım hatta video kaydı. Hatta hangi seçeneği istiyosan söyle ona basıp fotosunu atıyım sana. Evet üst levelden geliyorum hepiniz yönetiliyorsunuz. A dan z ye farketmez. Üst tarafta işler sandığınız gibi değil. Siyasi partideki adam bile biliyor işlerin nasıl yürüdüğünü. O bile karşı olduğu tarafa istifa edip geçebiliyor. Ama siz fanatiklerin zihniyet aynı üzülüyorum ki. Dilerim Avrupa toplumu gibi bir liranın hesabını sorabilecek bir toplum olsun. Ama iq testlerinde bile üzücü sonuç. Bak hakkını istiyorsun vermiyorlar değil. Hakkını arayabilmekte değil. Senin hakkını istemenle o adamın hakkını istemesi bir mi? Onu soruyorum. En basiti şu Avrupa ülkesinde yaya geçidine bindiğinde arabalar durur mu vs bizdekiler durur mu? Toplum olarak sen busun bi kere. İstersen anla istersen anlama. Bana ne dersen de. Bak üst leveldayım demem senden üstünüm demek değil sen daha gözünü açamadın demek. Ben bile siyasetin ne olduğunu şok geçirerek öğreniyorum. Tarafsız adamları takip et. Atv veya fox demiyorum. Gerçekten tarafsız ülkesini mantıklı savunan adamları takip et. Cüneyt Özdil demiyorum ya adam okadar zeki ki potansiyeli biliyor. Bastı kitabı sadece kapak değiştirip sattı beş bine 🤣 iq gg. Alan kitle kendini ülkenin burjuvası sanıyor. Kınadığı adamlara koyun diyen adamlar hayır kendilerinin farkı ne yani 🤣 şuan kurtarıcı lider sensin kardeşim. Fikirlere tabi olma kendi fikirlerinle yola çık. Ben öyle yapıyorum o yüzden bigün sağcı bigün solcu diyorlar şaşırmıyorum.

Son düzenleme:
O kadar fanatiksinki takım tutar gibi parti tuttuğun beni yaftalamandan belli. Telefonu çıkar diyen dayı vs telefonu ağıza sokan dayı. Elli yıl sonra rastgele bir kanal açsam mevzuyu hiçbir yerinden kaçırmamış olurum. Kınadığın karşı tarafın yaptığı gibi sende beni yaftalıyorsun. Bana farkını söyle. Seçim günü size boş oy atıp fotosunu atayım hatta video kaydı. Hatta hangi seçeneği istiyorsan söyle ona basıp fotosunu atayım sana. Evet üst levelden geliyorum hepiniz yönetiliyorsunuz. Adan Z ye fark etmez. Üst tarafta işler sandığınız gibi değil. Siyasi partideki adam bile biliyor işlerin nasıl yürüdüğünü. O bile karşı olduğu tarafa istifa edip geçebiliyor. Ama siz fanatiklerin zihniyet aynı üzülüyorum ki. Dilerim Avrupa toplumu gibi bir liranın hesabını sorabilecek bir toplum olsun. Ama IQ testlerinde bile üzücü sonuç. Bak hakkını istiyorsun vermiyorlar değil. Hakkını arayabilmekte değil. Senin hakkını istemenle o adamın hakkını istemesi bir mi? Onu soruyorum. En basiti şu Avrupa ülkesinde yaya geçidine bindiğinde arabalar durur mu vs bizdekiler durur mu? Toplum olarak sen busun bir kere. İstersen anla istersen anlama. Bana ne dersen de. Bak üst leveldayım demem senden üstünüm demek değil sen daha gözünü açamadın demek. Ben bile siyasetin ne olduğunu şok geçirerek öğreniyorum. Tarafsız adamları takip et. ATV veya fox demiyorum. Gerçekten tarafsız ülkesini mantıklı savunan adamları takip et. Cüneyt özdil demiyorum ya adam o kadar zeki ki potansiyeli biliyor. Bastı kitabı sadece kapak değiştirip sattı beş bine 🤣 IQ GG. Alan kitle kendini ülkenin burjuvası sanıyor. Kınadığı adamlara koyun diyen adamlar hayır kendilerinin farkı ne yani 🤣 şu an kurtarıcı lider sensin kardeşim. Fikirlere tabii olma kendi fikirlerinle yola çık. Ben öyle yapıyorum o yüzden bigün sağcı bigün solcu diyorlar şaşırmıyorum.

Haklısınız üstadım dünyayı da büyük aileler yönetiyor Türkiye'nin gelişmesini istemedikleri için doları yükseltiyorlar değil mi? Bırakın bu gözümü açtım saçmalıklarını her şeyden önce yazım yanlışlarınızı düzeltin hiç olmazsa mesajı yayınlamadan önce düzelt butonuna basın.

Haklısınız üstadım dünyayı da büyük aileler yönetiyor Türkiye'nin gelişmesini istemedikleri için doları yükseltiyorlar değil mi? Bırakın bu gözümü açtım saçmalıklarını her şeyden önce yazım yanlışlarınızı düzeltin hiç olmazsa mesajı yayınlamadan önce düzelt butonuna basın.
Cevap vermeye uğraştığıma üzülüyorum bu arkadaşa. Daha Türkçe yazamayan kişilerle siyaseti tartışmanın bir anlamı yok. "Tarafsızım" diyenlerin hepsinin nasıl gizli fanatik olduklarını da çok iyi biliyoruz.

İki cümleyi bir araya getiremeyen siyasileri kim destekliyor diye soruyordum her zaman. Cevabını yavaş yavaş alıyorum. :) Büyük oyunu gören "akıllı" arkadaşlarmış.

Cevap vermeye uğraştığıma üzülüyorum bu arkadaşa. Daha Türkçe yazamayan kişilerle siyaseti tartışmanın bir anlamı yok. "Tarafsızım" diyenlerin hepsinin nasıl gizli fanatik olduklarını da çok iyi biliyoruz.

İki cümleyi bir araya getiremeyen siyasileri kim destekliyor diye soruyordum her zaman. Cevabını yavaş yavaş alıyorum. :) Büyük oyunu gören "akıllı" arkadaşlarmış.
Telefon klavyesiyle yazmak zor oluyor. Tamam büyük oyunu bozduğun gün haber et. Fanatik değilim ama sen fanatiksin.

Merkez Bankası Faiz Oranları:
🇹🇷 Türkiye : %14,0
🇺🇸 Amerika: %0,5
🇪🇺 Avrupa: %0,0
🇩🇪 Almanya: %0,0
🇬🇷 Yunanistan: %0,0
🇧🇬 Bulgaristan: %0,0

Aynen... "Faiz haram!! nas, felak Allah Kuran kitap..." :D.

Kafir diye hitap edilen ülkeler, bizden islamı daha iyi yaşıyor anlaşılan.

...

1212.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı