Barış Akarsu Anısına

HAYNA

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Doğum gününde geçirdiği, her şeyi yarım bırakıp bu dünyadan gitmesine neden olan trafik kazasının üstünden tam 15 yıl geçmiş olan, trajik ölümünü hiç unutamayacağım güzel insan...
Özlenendir, özletendir...
İyi ki doğdun ve iyi ki arkadaşlarının ısrarına yenik düşüp şu yarışmaya katıldın da tanıdık seni Barış abi.
Her insanın bir zaafı olur ya hani, benim de zaafım sen oldun göçüp gittiğinden beri.
Bazen bir şarkını duyduğumda ya da fotoğrafını gördüğümde donakalıyorum, içim bomboşmuş gibi hissediyorum.
Onunla tanışmadan nasıl bu kadar sevebilirsin demişti biri bana çok önceden, haksız da değil bir başkası olsa ben de aynı soruyu sorardım herhalde ama ne bileyim işte, bu da benim zaafım.
İnsanın sevdiği ölse de sevgisini yaşatması suç değil ya!
Gittiğin yerdeki cennette umarım en güzel yerinde Hatice anne ile kavuşmuşsunuzdur.

tumblr_41d7109b6ccea3e9124a6284ae296a87_e39a5bb2_640.jpg

Bu sanatçının ölüm haberini bir posterden görmüştüm Amasra'da, tâbi o zamanlar minnak tombil bir şeyim.
O gün posteri gördüğümde bu adam "kim ki bu kadar çok seviliyor demiştim?" bunu anlamam içinse eserlerini dinlemem yeterli oldu.
Nur içinde yatsın. 🥀

Doğum gününde geçirdiği, her şeyi yarım bırakıp bu dünyadan gitmesine neden olan trafik kazasının üstünden tam 15 yıl geçmiş olan, trajik ölümünü hiç unutamayacağım güzel insan...
Özlenendir, özletendir...
İyi ki doğdun ve iyi ki arkadaşlarının ısrarına yenik düşüp şu yarışmaya katıldın da tanıdık seni Barış abi.
Her insanın bir zaafı olur ya hani, benim de zaafım sen oldun göçüp gittiğinden beri.
Bazen bir şarkını duyduğumda ya da fotoğrafını gördüğümde donakalıyorum, içim bomboşmuş gibi hissediyorum.
Onunla tanışmadan nasıl bu kadar sevebilirsin demişti biri bana çok önceden, haksız da değil bir başkası olsa ben de aynı soruyu sorardım herhalde ama ne bileyim işte, bu da benim zaafım.
İnsanın sevdiği ölse de sevgisini yaşatması suç değil ya!
Gittiğin yerdeki cennette umarım en güzel yerinde Hatice anne ile kavuşmuşsunuzdur.

Eki Görüntüle 1440474
Ortaokul yıllarımda Amasra'ya tatile gitmiştik, mükemmel bir yerdi. Şarkıda da dediği gibi toprağı, denizi insana harika bir huzur veriyor ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün gibi hatırlıyorum vefatını ve o kazayı. Gazetede haberini görmüştüm. O yıllarda dizide oynuyordu. 15 yıl geçmiş üstünden, sanki dün gibi...
Ne yazık ki zaman çok çabuk geçiyor ama kalbimizde bıraktığı yara ve ona olan özlemimiz asla geçmedi her gün büyüyor...

Yeni konular

Geri
Yukarı