Barış Özcan'ın Yayınındaki Terbiyesizlik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

PORSHİUS

Kilopat
Barış Özcan canlı yayında bilgi verirken terbiyesizlerin, ahlak görmeyen kişilerin yazdıklarına bakın binlerce kez yazılmıştır ve hala yazılıyor. Cidden yazık!

Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Youtube çok izleniyor diye, Ana sayfada önerince böyle bir kitle ne yazık ki geliyor.
Bu tarz yayınları daha önceden duyurup, başka bir platformda yapması daha iyi olurdu.
Youtube, Facebook vb. platformlarda bu kitle daha fazla oluyor.
Yayına başlamadan önce, tanıdığı kişilerden sohbet için yetkili alınabilir.

Diyeceğim söz yok gerçekten. Bu adam benim her konuda ilham kaynağım oldu. Edepsizleştik, cahilleştik.

Maalesef. Türkiye'nin büyük bir çoğunluğu bu durumda. Koskoca adamı mizah aleti ettiler. Önce bizim aylar önce gülüp geçtiğimiz stonks, ondan sonra bu. Daha bir sürü meme var. Terbiyesizlikten başka bir şey değil. Instagram'da "barış Ab" denilen kanser sürüsünü görebilirsiniz. Burada bile var. İtinayla uzak durunuz.

Maalesef. Türkiye'nin büyük bir çoğunluğu bu durumda. Koskoca adamı mizah aleti ettiler. Bir sürü meme var. Terbiyesizlikten başka bir şey değil. Instagram'da "barış Ab" denilen kanser sürüsünü görebilirsiniz. Burada bile var. İtinayla uzak durunuz.
Ne diyon barış ab. :))))

Bunlar ne yaşıyor anlamıyorum ki. Bir insana durduk yere küfretmek çok ilginç. Bu kıskançlık olsa gerek biraz da.

Bunlar ne yaşıyor anlamıyorum ki. Bir insana durduk yere küfretmek çok ilginç. Bu kıskançlık olsa gerek biraz da.
Kıskançlık değil bu. Bu yapılan 13-14 yaşındaki dizi izleyip kendini bir şey sanan. Ve internette tamamen anonim olduğunu düşünen çocuklardır. Eğerki Barış Özcan isterse tüm bunların adresini bulup dava açıp hatta kazanabilir. Ama uğraşmıyor. Keşke uğraşsa.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı