Barney'in yazdığı bro code (how ı met your mother) kitabı ile kız tavlamak mümkün mü?

ByBerlin

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, himym hayranlarını bu Blog'a toplayalım.
Himym de şu an 7. sezon 11. bölümdeyim.
------- 5.sezon 8. bölüm de hatırlar mısınız bilmiyorum ama Barney'in "bro code (kanka kanunları)0 "isimli bir kitabı vardı bütün numaralarını kitaba yazıyordu dizinin ilerleyen sezonlarında yine bro code ve başka bir kitap daha gözükecek diye biliyorum.
Bölümü izleyip bilgiyi bilmeyenler için şöyle anlatayım.

1614166218463.png

1614166458373.png

Dizi de ki kitap veya kitaplar gerçekten şatışa çıktı ve Türkiye'de de satışta.

Ben 19 Eylül de Instagram da gördüğüm bir post sayesinde başlamıştım dizinin başlangıcının 15. yılıydı, amacım 31 Mart'ta 9. sezonun final bölümünü izlemek o gün dizinin final verdiği tarihti.

Şimdi asıl konuya geri dönersek bu kitaplar troll amaçlı yazılıp satışta mı yoksa cidden bu kitaplar da kız tavlamak için gereken her şey var mı?

Bu kitaptan tanıdığınız birisi varsa onun da görüşünü almak isterim 12 Mayıs'ta doğum günüm var. 1 hafta önceden sipariş edip kendime güzel bir doğum günü hediyesi yapacağım çünkü.

Tabii ki de hayır. En azından öyle şeylere 'düşecek' kızlar olduğunu düşünmüyorum.
O kitap mizah kitabı. Bir arkadaşımda vardı, derslerde beraber okuyorduk. Eyleme dökülmediği sürece eğlenceli olduğunu düşündüğüm bir kitap.

Son düzenleme:
Merhabalar, himym hayranlarını bu Blog'a toplayalım.
Himym de şu an 7. sezon 11. bölümdeyim.
------- 5.sezon 8. bölüm de hatırlar mısınız bilmiyorum ama Barney'in "bro code (kanka kanunları)0 "isimli bir kitabı vardı bütün numaralarını kitaba yazıyordu dizinin ilerleyen sezonlarında yine bro code ve başka bir kitap daha gözükecek diye biliyorum.
Bölümü izleyip bilgiyi bilmeyenler için şöyle anlatayım.

Eki Görüntüle 894011

Eki Görüntüle 894013

Dizi de ki kitap veya kitaplar gerçekten şatışa çıktı ve Türkiye'de de satışta.

Ben 19 Eylül de Instagram da gördüğüm bir post sayesinde başlamıştım dizinin başlangıcının 15. yılıydı, amacım 31 Mart'ta 9. sezonun final bölümünü izlemek o gün dizinin final verdiği tarihti.

Şimdi asıl konuya geri dönersek bu kitaplar troll amaçlı yazılıp satışta mı yoksa cidden bu kitaplar da kız tavlamak için gereken her şey var mı?

Bu kitaptan tanıdığınız birisi varsa onun da görüşünü almak isterim 12 Mayıs'ta doğum günüm var. 1 hafta önceden sipariş edip kendime güzel bir doğum günü hediyesi yapacağım çünkü.

Hee mümkün!
Kız okuduğınu duyunca böyle olur gibi:

1614168055512.png

Mümkün olduğunu düşünmüyorum ama hımym evrenini sevdiyseniz kesinlikle okumalısınız. Ben bro code u daha çok sevdim. Seri bittikten sonra doyuma ulaşmazsanız alıp okuyunuz güzel kitaplar seriyi 4 kez bitirmiş biri olarak söylüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı