Başakşehir 3 - Beşiktaş 2

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hunters61

Centipat
Yer
Sultanbeyli
Ya bırak gözünü seveyim aç izle Fener maçlarını. Bir tane hakem Fener'e maç kazandırsın dişimi kırarım. Al şike neymiş gör:

Ben Rize'li değilim Rize'yi de konuşmuyorum onların ne yaptığı beni ilgilendirmez her ne kadar kardeş takım gibi olsak da.

Milletin derdi fener olmuş. Feneri kafana takacağına git şampiyon ol sen önce. Dinazorlarla aynı sahada top koştururken şampiyon olmuşsunuz hala konuşuyorsun lol.
Tamam civciv abi. TFF abimize para basmaya devamke.

KS
KS
Deniz Eymen Yaz

Deniz Eymen Yaz

Picopat
Yer
Ülker Şükrü Saraçoğlu Stadyumu
Ben şikeyi kendim için değil, şikebahçe için yaptım diyen birinin açıklamasını atman çok komik.

Açıklamanın tamamını okuyun. Ben suçlu olursam Fenerbahçe için olurum falan diyor. Yani ben ne yaparsam Fenerbahçe için yaparım diyor. Sonrasında biz şerefsiz miyiz şike yapmadık diyor. Bayağı kanıtları da var. Aziz yıldırım'ın açıklamasını bölüp tek sözle anlatanlar, Kuran'da bir ayette namaz kılmayın diyor diyenlerle aynı şerefsizlerdir. Halbuki o açıklamanın tamamı sarhoşken namaza yaklaşmayındır. Bölüp bölüp fetöcü gibi anlatmak şikenin kumpas olduğunun kanıtıdır. Aziz yıldırım şike kanıtlanırsa köprüden aşağı atlicağını söylüyor.

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
63
Yer
Teşkilat-ı Mahsusa
Rize ile alakası yok ki aç gör son goldeki şikeyi. Dakika olmuş 90 + 11. Uzatma biteli 3 dakika olmuş. Top 6S ceza sahasından rakibe kadar gidiyor, Diagne kaç kez faul yapıyor ama gol. Sonra oyun bitiyor. Hakem attı golü resmen.

Hunters61

Centipat
Yer
Sultanbeyli
Aziz yıldırım şike kanıtlanırsa köprüden aşağı atlicağını söylüyor.
Ahiretten yazışıyor o zaman.
Açıklamanın tamamını okuyun. Ben suçlu olursam Fenerbahçe için olurum falan diyor. Yani ben ne yaparsam Fenerbahçe için yaparım diyor. Sonrasında biz şerefsiz miyiz şike yapmadık diyor. Bayağı kanıtları da var. Aziz yıldırım'ın açıklamasını bölüp tek sözle anlatanlar, Kuran'da bir ayette namaz kılmayın diyor diyenlerle aynı şerefsizlerdir. Halbuki o açıklamanın tamamı sarhoşken namaza yaklaşmayındır. Bölüp bölüp fetöcü gibi anlatmak şikenin kumpas olduğunun kanıtıdır. Aziz yıldırım şike kanıtlanırsa köprüden aşağı atlicağını söylüyor.
Dini katman da ayrı bir komiklik. Şikebahçe peygamber oldu da haberimiz mi yok? Doğru onlar oraya bile rüşvet verirler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yukarı