Başbakan Sahtekar! >> Komik video

• Konuyu başlatan Sercan Yeşil
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 1B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Sercan Yeşil

Ziyaretçi
Arkadaşlar çok komik gülmekten öldüm diğer taraftan yazıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de sandım komik bir şey var. Belliki sorunlu, it herif ne vuruyorsun. Meclis'de, ekranlar da sabahtan akşama kadar tüm siyasiler birbirine hırsız, vatan haini, dolandırıcı... saydırmıyor mu be öküz! Aklı başında bir Ülke olsaydık o yumruk için en az 10 sene yerdi.

Bilmem hangi Ülke'de gece parkta oturan kadını, sadece korkutma sebebiyle 3 yıl ceza verildi.

Ben de sandım komik bir şey var. Belliki sorunlu, it herif ne vuruyorsun. Meclis'de, ekranlar da sabahtan akşama kadar tüm siyasiler birbirine hırsız, vatan haini, dolandırıcı... saydırmıyor mu be öküz! Aklı başında bir Ülke olsaydık o yumruk için en az 10 sene yerdi.

Bilmem hangi Ülke'de gece parkta oturan kadını, sadece korkutma sebebiyle 3 yıl ceza verildi.

Vallahi ben güldüm. Özellikle böyle yavaştan deyip bir yerden sonra bağırmasına. Tabi sen gelip burada siyasete bağlayacaksın, sonra diğeri farklı bir görüş belirtecek konum kilitlenecek. Ne acı!

Yav bırak yaaa. Çıkarın şu at gözlüklerini. Ne! Dünya dönüyor mu? Yav Dünya dönse nasıl duracaksın, savrulup düşersin be! Yaa sen bir dakka, bir dakika. Ben seni dinledim, şimdi sen dinleyeceksin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Siyaset meydanına çevirdiniz forumu. Benim yazdığımla senin yazdığının ne alakası var? Aralarında hiç bir şekilde mantıklı bir bağ yok. Post kasmak istiyorsan sana özel konu açabiliriz bayım. Dünya dönmüyormuş. Banane, komik video paylaşıyorum gelip yaptığına bak.

Ne! En zeki hayvan Yunus diyorsun? Yaav bırak yaa. İki halkadan atlamayla, burnun da top oynatmayla zeki olunmaz! En zeki hayvan horozdur.

Yaaaa bırak ya! İyice beni Fahrettin ettin ya! Hahahahahahaha!

Ne! Sen benim ömrü hayatıma gördüğüm en salak adamsın!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı