Bası iyi olan kulak içi kulaklık önerisi

bjkworld26

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
• AMD Ryzen 5 3600 • MSI B450M-A Pro Max • Gigabyte GeForce GTX 1060 6 GB • 240 GB Gigabyte SSD / 500GB Samsung 970 EVO Plus / 2 TB western Green HDD • Kingston Beats 16 GB 3600 MHz RAM.
Arkadaşlar bası iliklerime kadar hissedebileceğim ve sesi de yüksek olan kablolu kulak içi kulaklık önerebilecek var mı? Bass müzik dinlemeyi seviyorum. Daha önce JBL C100 kullandım. Güzeldi fakat çabuk bozuluyor.

Arkadaşlar bası iliklerime kadar hissedebileceğim ve sesi de yüksek olan kablolu kulak içi kulaklık önerebilecek var mı? Bass müzik dinlemeyi seviyorum. Daha önce JBL C100 kullandım. Güzeldi fakat çabuk bozuluyor.
C100'ün sahteleri çabuk bozuluyor. Orijinali 3-4 yıl gidiyor rahat. KZ kulaklıklara bakabilirsiniz 2 sürücülü olanlar falan var. Teknostore satıyordu galiba güvenilir satıcı.

Bütçenizi bilmiyorum ama gece 1 de qcy T13 siparişi verdim 300 TL'ye yarın ya da en geç ertesi gün gelir. İsterseniz ürünü nasıl bulduğumu kargo gelince anlatırım size?

C100'ün sahteleri çabuk bozuluyor. Orijinali 3-4 yıl gidiyor rahat. KZ kulaklıklara bakabilirsiniz 2 sürücülü olanlar falan var. Teknostore satıyordu galiba güvenilir satıcı.

C100'ü hep Media mark , satıcısı Hepsiburada ya da Teknosa gibi mağazalardan aldım. Gene de sağ kulaktan ses gelmiyor bir süre sonra.

200 civarı

KZ kulaklık hangi model bası ve sesi güçlü dediğiniz link atabilir misiniz ??

C100'ü hep Media mark , satıcısı Hepsiburada ya da Teknosa gibi mağazalardan aldım. Gene de sağ kulaktan ses gelmiyor bir süre sonra.

200 civarı

KZ kulaklık hangi model bası ve sesi güçlü dediğiniz link atabilir misiniz ??
Dediğim gibi 300e çıkarsanız T13 öneririm elime ulaştığında daha iyi yorum yaparım isterseniz?

C100'ü hep Media mark, satıcısı Hepsiburada'ya da Teknosa gibi mağazalardan aldım. Gene de sağ kulaktan ses gelmiyor bir süre sonra.

200 civarı.

KZ kulaklık hangi model bası ve sesi güçlü dediğiniz link atabilir misiniz?

Pek bilgim yok. Zamanında bende kulaklık araştırırken basslarını çok övdüklerini okumuştum. KZ - teknostore

Bütçenizi bilmiyorum ama gece 1 de qcy T13 siparişi verdim 300 TL'ye yarın ya da en geç ertesi gün gelir. İsterseniz ürünü nasıl bulduğumu kargo gelince anlatırım size?
Tahmini teslimat tarihi 22 Ağustos yazıyor 😲 Herkes 1 günde geldi demişti. Heyecandan nasıl bekleyeceğim 5 gün.

Yeni konular

Geri
Yukarı