Basilisk V2 vs DeathAdder V2 vs G502 vs PulseFire Haste vs PulseFire Dart

xXenom

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar tutuş şeklim ve elimin büyüklüğünü dikkate alarak bu mouseları takibe aldım. Dolayısıyla elime uygunluk konusunda sıkıntı yok. Sadece mouseların özellikleri ve kullanımı bakımından değerlendirme yapın lütfen. Hangisini almam gerektiği konusunda bana yardımcı olursanız sevinirim. Kullananlar deneyimlerini ve yaşadıkları problemleri aktarsınlar. Bunların dışında benzer bütçede önerilerde bulunabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Dün Basilisk V2 aldım ve bugün iade ettim. Sağ tıkı yüzük parmağımı sıkıştırıyordu. Claw tutuyorum ve Razer sitesinde bunu alabileceğim yazıyordu. Merak edenler için buyrun bu linkten tutuş şeklinizi vb. bilgileri girerek öneri alabiliyorsunuz: Discover the Right Mouse For you | Razer
Neyse bilgi olsun diye yazayım dedim. Claw tutuyorsanız Basilisk V2'den uzak durun derim. Pulsefire Haste sipariş edeceğim. Onunla ilgili deneyimlerimi de yazarım. Sevgiler...

Dün Basilisk V2 aldım ve bugün iade ettim. Sağ tıkı yüzük parmağımı sıkıştırıyordu. Claw tutuyorum ve Razer sitesinde bunu alabileceğim yazıyordu. Merak edenler için buyrun bu linkten tutuş şeklinizi vb. bilgileri girerek öneri alabiliyorsunuz: Discover the Right Mouse For you | Razer
Neyse bilgi olsun diye yazayım dedim. Claw tutuyorsanız Basilisk V2'den uzak durun derim. Pulsefire Haste sipariş edeceğim. Onunla ilgili deneyimlerimi de yazarım. Sevgiler...
Claw olarak tutuyorsan HyperX Haste dışındaki attığın hiçbir fare sana olmaz.

Hocam konuyu hortlatmam gerekti. Acaba hangi fareyi aldınız ? Hyperx Pulsefire Haste aldıysanız mouse hakkındaki deneyimlerinizi anlatabilir misiniz rica etsem ?

Hocam konuyu hortlatmam gerekti. Acaba hangi fareyi aldınız ? Hyperx Pulsefire Haste aldıysanız mouse hakkındaki deneyimlerinizi anlatabilir misiniz rica etsem ?
Pulsefire Haste aldım. Çok çok güzel mouse. Başta biraz hafif geliyor ama alıştıktan sonra kaymak gibi mouse. Sağ sol click switchleri çok iyi hissettiriyor. Kesinlikle öneriyorum.

Geri
Yukarı