Başıma gelen kötü olaylar

Muhabbet Kuşu

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Doki Doki Literature Club
Daha fazla  
Meslek
İndie Game/OS Developer
Evet bayağı bir şey oldu. Halam 4. evre kanser çıktı. Pisikolojim bozuktu, daha da kötü oldu. Ve, Nokia kullanıyorum diye aşağılanmam. Yolda görsem tekme atarım, keriz misin? Yeni telefon alsan ölmezdin gibi. Düşünceleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet bayağı bir şey oldu. Halam 4. evre kanser çıktı. Psikolojim bozuktu, daha da kötü oldu. Ve, Nokia kullanıyorum diye aşağılanmam. Yolda görsem tekme atarım, keriz misin? Yeni telefon alsan ölmezdin gibi. Düşünceleriniz neler?
Allah kolaylık versin hocam, takmamak bazen en yararlı şeydir; demesi kolay biliyorum :(.

Sizi tam anlamıyla anlamam imkansız ama takmamanızı öneririm. En azından elinizdeki tüm parayı gereksiz bir telefona vermemeyi biliyorsunuz. Halanıza geçmiş olsun. Umarım en kısa sürede iyileşir. Hayatta zor bir sınava girdiniz. Bunu başarıyla geçmeniz dileğiyle.

Sizi tam anlamıyla anlamam imkansız ama takmamanızı öneririm. En azından elinizdeki tüm parayı gereksiz bir telefona vermemeyi biliyorsunuz. Halanıza geçmiş olsun. Umarım en kısa sürede iyileşir. Hayatta zor bir sınava girdiniz. Bunu başarıyla geçmeniz dileğiyle.

Kafaya takmamak zordur. En kötüsü de takmamaya çalışırken daha çok düşünüp takmak olur. Allah sana sabır, halana şifa versin.

Kafaya takmayınca unutmak istediğim bütün her şey gözümün önüne geliyor.
Allah kolaylık versin hocam, takmamak bazen en yararlı şeydir; demesi kolay biliyorum :(.
Diğer insanların düşüncelerini kafaya takmamanız gerekiyor.

Halanıza geçmiş olsun. Dedeme de 4. evreden kanser tanısı konmuştu ve vefat etti yaklaşık 11 ay önce. Durumunuzu anlayabiliyorum.
Teşekkürler.
Tüm varını yoğunu satıp iPhone 12 alan acınası tipin biridir.

Kendisi çok yakın akrabam. Nokia 6600 aldım bazı tuşları çalışmayan tamir etmek için, dalga geçip duruyorlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı