Başıma gelen olay sayesinde oyunda FPS'im arttı

Akşam vakitlerinde oturdum Q8200'lü PC'min başına, açtım filmi, çekirdek çitleyerek izliyordum. Sağ elimle paketi tutuyor, sol elimle içinden alıp çitliyordum. Filmin heyecanlanan kısmına gelince birden heyecandan dolayı çekirdek paketi aşağı doğru eğildi, haliyle içindeki çekirdeklerden yarısından birazcık azı kasanın içine kaçtı. Ardından kasadan dodge charger misali bir ses çıktı, 3-5 saniye sürdü sonra normale döndü. Dedim bu ses ne acaba, test edim dedim. Valorant açayım dedim, gözlerime inanamadım. 60 FPS'te zor oynadığım Valorant'ı 400-450 FPS civarında oynuyordum. LoL'ü açtım, 800-850 FPS açmıştı. CS:GO ise 500-600 arasındaydı. Şimdiden sorunuz varsa alabilirim.
Denedim işe yaradı ama bu ses çıktı sutututu bir sorun yaşarmıyım? Hocam lütfen yardım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Denedim işe yaradı ama bu ses çıktı sutututu bir sorun yaşarmıyım? Hocam lütfen yardım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yok hocam sanal çekirdekten dolayı geliyor o ses.

Geri
Yukarı