Başımıza Gelen En ilginç Olaylar

koko1ko1

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar buraya oyunda başımıza gelen en ilginç ve garip olayları yazalım. Benimki ; Udyr ile 4 kişi arasına girip, Kill alıp kaçmıştım bir kez. Ve gaza gelip, "Uçan adam sabri !" yazmıştım. Karşıdan biri de "Vay nerelisin ?" demişti.:) Garip sayılır. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
3v3 haritası. Nunu'nun teki benden kaçmaya çalışıyor. Ezreal'im Manam yok, kovalıyorum öyle. Adam Lizard'ı ısırmaya kalktı, Lizard kesti adamı. :)

Ben, Annie ve karşımda Ashe, ortada teke tek kaldık... Bende Mana yok, sadece Basic Atack yapıyoruz ortada. O w Skill'lini kullandı. Ben Skill kullanamıyorum, Mana yok.Son atakları aynı anda yaptık ve ikimiz de öldük. :D

Ben, Annie ve karşımda Ashe, ortada teke tek kaldık... Bende Mana yok, sadece Basic Atack yapıyoruz ortada. O w Skill'lini kullandı. Ben Skill kullanamıyorum, Mana yok.Son atakları aynı anda yaptık ve ikimiz de öldük. :D
Evet, bu olay benim de başıma geldi. Dün ben TF ile oynuyorum, karşımdaki Kennen ile oynuyor. Oyuna başlayalı 12 dakika oldu ikimizin de Kill ve Death sayısı 4/4 karşılıklı aynı zamanda öldürüp, ölüyoruz. :)

5v5 haritasıydı, dakika 5, Kill'lerim 10 idi. Dakika 10 sularında adamlara benden illallah gelmişti. Gelip gelip kuleye yatıyorlardı. Başta anlamamıştım, sonra düştü jetonum ;

Adamlar Item'lerini satıp, Full Ward almışlar. Tüm haritaya, hatta bizim Base'in içine bile koymuşlar. Böylece "Yi" gelirse, o bölgeden 1 km uzağa gidiyorlardı.

Bir de o oyunda bizim Eve'ye yanlışlıkla KS attım ve "sorry :(" yazdım.

İlginçtir ki Eve bana yalvardı, lütfen devam et, sorun değil gerçekten oynamana bak mutlu ol vs.

Bir de arkadaşa yeni Account açmıştım. Arkadaş ilk sen oyna izleyeyim demişti, Swain almıştım. Adamlar Noob ya, oyun sonları 5 kişi Push'a geliyorlardı. Ben adamların önüne bir geliyordum, sanki kral yürürmüş halk geri çekilirmiş gibi adamlar da aynen öyle yapıyordu. (sürekli) :D

Yeni konular

Geri
Yukarı