Başın sağ üst ve sağ arka tarafında ağrı neden olur?

SheckWes00

Hectopat
Son 1 aydır kafamın sağ üst kısmında bir yerde saniyelik ağrılar oluşuyor. Bu 15 20 kez oluyordur belki daha fazla. Bunu yaşayan var mı aranızda. Araştırınca küme tipi baş ağrısıyla ilgili sonuçlar çıkıyor ama emin değilim. Buradan tam doğru cevap alamayacağımı biliyorum ama bunu yaşayan başka arkadaşlar önerilerde bulunabilirler diye konuyu açıyorum. Doktora gitmeme daha 1 hafta var. (tümör olabilir mi diye şüpheleniyorum)
Resimde çizdiğim kısımlarda oluyor.

Screenshot_396.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bende de başayalı bir hafta oldu. Yazdığınızın aynısı. Doktor ne dedi acaba? Ben creyeanda kalmaya bağladım gibi. Saçlar uzun. uzun süre bilgisayara bakma. Sıkıntı stres de olabilir. Bir de geçti mi halen devam ediyor mu? Çok sık olmasa rahatsız edici değil ama bazen sıklaşıyor bazen de yavaşlıyor gün içinde hiç olmuyor.

Bu bende de başayalı bir hafta oldu. Yazdığınızın aynısı. Doktor ne dedi acaba? Ben creyeanda kalmaya bağladım gibi. Saçlar uzun. uzun süre bilgisayara bakma. Sıkıntı stres de olabilir. Bir de geçti mi halen devam ediyor mu? Çok sık olmasa rahatsız edici değil ama bazen sıklaşıyor bazen de yavaşlıyor gün içinde hiç olmuyor.
Bunun sebebi dediğiniz gibi cereyan da olabilir, gerilim tipi baş ağrısı da olabilir, sinüzit vs. de olabilir. Arkadaşın dediği gibi en net teşhis için doktora gidin bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı