Başın sol tarafında ufak bir ağrı

Makaleler
2
Arkadaşlar 15-20 dakika önce arkadaşımla Minecraft'ta 1v1 oynuyorduk, iyiydi güzeldi fakat anidan başımın (daha doğrusu beynimin) sol tarafında ufak bi' ağrı geldi. Böyle sakinleştim bi' garip oldum, şu an ağrım yok fakat her an gelebilir gibi hissediyorum. Sizce çok önemli midir?

Arkadaşlar 15-20 dakika önce arkadaşımla Minecraft'ta 1V1 oynuyorduk, iyiydi güzeldi fakat anidan başımın (daha doğrusu beynimin) sol tarafında ufak bi' ağrı geldi. Böyle sakinleştim bi' garip oldum, şu an ağrım yok fakat her an gelebilir gibi hissediyorum. Sizce çok önemli midir?

Bende aynısı çenemde oldu hiç konuşmuyordum ve ağzımı bile kıpırdatmadan oyunumu oynuyordum bir anda çenemde bir ağrı hissettim ama öyle bir ağrı ki sanki çıkıpta kemikler böyle kopucakmış gibi çok korkmuştum yatağa yatıp çenemi tuttum 20 saniye boyunca dediğim ağrı oldu ama geçti şu yaşıma kadar 3-5 defa oldu doktora gitmedim.

Bende aynısı çenemde oldu hiç konuşmuyordum ve ağzımı bile kıpırdatmadan oyunumu oynuyordum bir anda çenemde bir ağrı hissettim ama öyle bir ağrı ki sanki çıkıpta kemikler böyle kopucakmış gibi çok korkmuştum yatağa yatıp çenemi tuttum 20 saniye boyunca dediğim ağrı oldu ama geçti şu yaşıma kadar 3-5 defa oldu doktora gitmedim.
Geçtiğiniz günlerde yaşadınız mı?

Geri
Yukarı