Başından kalkamayacağın, sıkıntıdan kurtaracak oyunlar

Valve oyunları can sıkıntısına bire birdir:
Half Life serisini bitirin derim: Half Life 1, 2, ardından Half Life Episode 1 ve Half Life Episode 2.
Zeka-bulmaca tarzı için: Portal 1 ve 2. İkisini de bitirmeme rağmen şuan tekrar oynuyorum o derece güzel.
Counter Strike oynamak istiyorum ama 1.6'nın grafikleri dandik geliyor, CS:GO'da ise çoluk çocuk var diyorsan CS:Source öneriyorum. Oyunda elit oyuncular var, noob-flamer-troll oyunculara pro server'larda rastlamadım.
--
Koskocaman savaş haritalarında gerçek oyunculara karşı nişancı-asker-tankçı-pilot olarak oynamak ve güzel grafikler istiyorum diyorsan Battlefield Bad Company 2.

Kısacası Open World ve Sandbox türüne sahip olan bütün oyunları araştır onları oyna. Aynı benim kafadan adamsın kısacası :D
Bu arada konu açılmış iken, şu an güncel olarak Far Cry 4 oynuyorum. Ok kullanmayı seviyorum fakat oka özel olarak patlayıcı gibi özellikler ekleyebiliyoruz. Ama ben beceremedim, weapon choice ekranında E ve R tuşlarına basıyorum bir türlü farklı şeyler olmuyor. Bunu becerip bana da öğretebilecek olan var mı? Teşekkürler.

En iyisi online oyun War Thunder Uçak oyunu hiç sıkılmazsın canın oyun oynamak istediğinde aç oyna çok iyi oluyor hem seni fazla boş yere meşgul eden oyunlar gibi değil benim oyun ihtiyacımı karşılıyor hem fazla vakit almıyor ve gün içerisinde dizi film vs izleye biliyosun bagımlısı olmuyosun kafan orda kalmıyor diğer şeylere de vaktin olur

Merhaba arkadaşlar, belli bir sebepten dolayı yaklaşık 1 yıldır sürekli evdeyim ve yapacak hiç bir şeyim yok, bilgisayar dan oyun oynamak istiyorum ancak sürekli sıkılıp yarıda oyunu bitirmeden bırakıyorum. Bir Far Cry 4 'ü yüzde 47 ye kadar oynamıştım oda format atarken save yedeği almayı unuttum ve baştan da başlamak sıktı sildim gitti öyle.

Sizlerden ricam eğer saydığım oyunlara benzer bildikleriniz veya sizin kendinizin severek oynayıp, bitirdiği oyunları tavsiye etmeniz.

Need for Speed 2015,
Just Cause 3 yada bu oyun gibi eğlenceli tamamen arcade için olan veya şuna gireyim de iki eğleneyim diyeceğimiz tarzda oyunlar,
Second son (PS4 oyunu ancak PC'de benzeri varsa diye yazayım dedim),
Far Cry serisi ve Primal tarzı,
Hitman ve Assassin's Creed veya benzeri gizlilik tabanlı,
Ve hikayesi gerçekten iyi olan yapımlar.

Bu kadar çok örnek vermem doğru mu bilmiyorum ama ben bu tarz ve örnek olarak verdiğim oyunları severek oynadım, bazılarını da satın alamadım gameplay videolarını izledim.

Arkadaşlar konu sürekli güncel lütfen sizlerden ricam biliyorsanız veya bu tarzlar da olduğunu düşündüğünüz ve sevdiğiniz oyunları da tavsiye edebilirsiniz. Tedavi görüyorum ve tedavi gereği tüm arkadaşlarımı hayatım dan sildim. Dışarı çıkamıyorum, çıksam takılacak kimse yok, evdeyim sürekli ve her gün aynı şeyler sıktı artık çözümü Technopat ailesin de arıyorum. Şimdiden tüm herkese tavsiye yazan, yazmayan zaman ayıran, bakıp geçen herkese çok teşekkür ediyorum, herkese iyi günler ve iyi forumlar.

Ek olarak; Arkadaşlar sistemi mi yazmayı unutmuşum kusura bakmayın, aşağıya ekledim. Bu sistem de AC Unity rahat oynanır mı? Low ayarlar da 30 FPS rahatsız etmeyecek ve takılma ve saire gibi sorunlar olmadan oynayabilir miyim? Birde bu ekran kartı veya buna eş değer karta sahip olan ve The Crew oynayan varsa ben Crew oynarken grafikler ultra da da FPS 25 30 lowda da ayarlar dan FPS kilidini 30 dan 60 yaptım ancak ana menü de FPS 60 oyunda sürekli 30 ve sanki oyun kasıyor muş gibi geliyor bana direksiyonu sola çeviriyorum sanki oyun geç algılayıp 1, 2 saniye geç çeviriyor yada bana öyle geliyor bu konuda bilgisi olan arkadaş varsa bilgilendirirse çok güzel olur.

Sistem Özellikleri

Intel Core Quad CPU Q8400 @ 2.66GHz x4 Çekirdek
4 GB DDR2 Ram (Kaç Mhz bilmiyorum bakmadım hiç ama baya eski yani 1000 üstüne çıkmaz hatta 800)
MSI AMD Readeon R7 240 DDR3 2 GB DX 12
Windows 10

Biliyorum çok şey istedim, yazdım ancak yardımcı olana da olmayana da çok teşekkürler. Eğer değerli vaktinizi çaldıysam kusura bakmayın.
Rust ve ETS2 öneririm.Fakat rust'ın optimizasyonu kötü kasma olabilir.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı