Başınıza gelen paranormal bir şeyi anlatın

CHRİS W4LKER

Decapat
Başlıkta dediğim gibi nedense bu saatlerde korkmak çok eğlenceli geliyor bana. Başınıza paranormal olay gelmediyse korku hikayesi anlatın çünkü biliyorum bazı kişiler kafalarından bir şey uyduracaklar. Yok şöyle bir şey yaşadım, yok böyle oldu neyse inş korkarım. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir arkadaşım var, kendisi bizde kalmıştı bir gün ve okula geç kalmıştık. 8:12 çıkmıştık ve vardığımızda saat 8:09'du. Garip olan şey bu değil, bundan sonra kendisinin ya da sınıfın saati olmamasına rağmen saati saniyesi saniyesine bilmeye başlamıştı.

Bir arkadaşım var, kendisi bizde kalmıştı bir gün ve okula geç kalmıştık. 8:12 çıkmıştık ve vardığımızda saat 8:09'du. Garip olan şey bu değil, bundan sonra kendisinin ya da sınıfın saati olmamasına rağmen saati saniyesi saniyesine bilmeye başlamıştı.
7:12'de çıkmış olmayasınız?

Gerçekse bayağı ürkütücü. :D
7:12'de çıkmış olmayasınız?
evet o da olabilir bence.

Benim babannem bize küçükken, köyde gezerken ayakları ters beyaz giyen bir kadının derenin içinde horon oynadığını gördüğünü söylerdi, hayal edince o görüntüyü tüylerim diken diken olur aşırı korkardım ki hala korkuyorum bak yine tüyler diken diken :D

Ama, 7:12'de çıkınca geç kalmış olmuyorsun.

O da doğru :D
Benim babannem bize küçükken, köyde gezerken ayakları ters beyaz giyen bir kadının derenin içinde horon oynadığını gördüğünü söylerdi, hayal edince o görüntüyü tüylerim diken diken olur aşırı korkardım ki hala korkuyorum bak yine tüyler diken diken :D
Babanneniz sizi keklemiş olmasın. :D

Geri
Yukarı