Başınıza gelen paranormal bir şeyi anlatın

Yazdı birkaç kişi o halde bende anlatayım.
Bir gün yalnızdım evde PC deydim YouTube'da takılıyordum sonra mutfaktan sanki bir bardağı masaya vurma sesi geliyordu bu birkaç kere oldu korkudan sı*ıyordum
Müslüm Gürses'in şarkısını son ses açtım ama ses yine duyuluyordu benim kalbim fişek gibi atıyordu sonradan öğrendimki annem bulaşık makinesini açmış makine açılınca öyle sesler gelebiliyormuş bazen öyle Müslüm Gürses falan boşaymış. :D

Bir gece rüyamda bir şey bana "uyanınca burnun kanayacak ama telefonunu sana getireceğim" demişti. Birkaç saniye sonra baktım burnum kanıyor, hemen tuvalete gittim geri yatağıma döndüğümde oturma odasının diğer ucundaki telefon yatağımın üstündeydi. (telefonu yatağımın üstünde görünce anlık bir panikatak.)

Ürperdim doğrusu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim küçükken yazlıkta gecenin bir vakti uyanıp erkek parfümü kokusu var demişti. 5 dakika sonra her yer erkek parfümü kokmaya başlamıştı gerçekten.

Bazen gözümün önünden bir şeyler geçiyor gibi oluyor, genellikle herkese olduğu gibi. Bunun üstü bir durum yaşıyor iseniz bir psikoloğa görünmeniz gerektiğini düşünüyorum :D

2018 yılında oldu bu olay gece 2 suları falandı Fortnite oynuyoruz. Yarın işe gitcegim halde oynuyordum 2.30 gibi gözümün onunden 5 kere üst üste siyah bir şey geçti. Kedim sonra yanıma geldi sonra odasına gitti 3.10 gibi falan tekrarken bu sefer yine kedim o miyavlama sesini cok iyi hatırlıyorum kulagımda 1 gün cınlamıstı. Yan komsum ısıklarını falan actı. Dedim herhalde bunlarda fark etti. Dedim abla n'oluyor falan filan pismekan. sabah Ben işteyken polis falan filan cagırmıslardı
Hatırlarsam daha yazarım.

Rüyada gördüğüm şeyleri gercek hayatta gördüm ya peki rüyalar gercek hayat ise? Biz aslında şu an rüyadaysak rüyalar aslında gercekse? Böyle bir şey olmuştu.

Rüyamda çok kötü bişey gördüm Paranormal den de kötü bişey isterseniz anlatayım.
Rüyada gördüğüm şeyleri gercek hayatta gördüm ya peki rüyalar gercek hayat? Biz aslında şu an rüyadaysak rüyalar aslında gercekse? Böyle bir şey olmuştu.
Size 100 kere katılıyorum aynı şeyi yaşadım rüyamda gördügüm şeyi gerçek hayatta yaşadım çok ilginç.

Yeni konular

Geri
Yukarı