Başınızdan Geçen En Kötü Talihsizlikler Neler?

Sahibinden.com'dan 2 TB harici harddisk'i 120 lira'ya almam ve sonrasında bir ilan daha verip bu sefer 100 lira'ya almam. Her ikiside 2 TB ve 2.5 inç. Ama bana gelen tek şey bu. Boş 10 liralık harddisk kutusu. Şaka gibi değil mi ?
image.jpeg

Sahibinden.com'dan 2 TB harici harddisk'i 120 lira'ya almam ve sonrasında bir ilan daha verip bu sefer 100 lira'ya almam. Her ikiside 2 TB ve 2.5 inç. Ama bana gelen tek şey bu. Boş 10 liralık harddisk kutusu. Şaka gibi değil mi ?
Eki Görüntüle 123182
Sahibinden.com bu Türkiye'nin dolandırıcılarının cirit attığı site bu ne bekliyorsun ki?

Sahibinden.com bu Türkiye'nin dolandırıcılarının cirit oynadı site bu ne bekliyorsun ki?
Artık öyle ve bu yüzden benimde ve benim gibi herkesin güveni sarsılıyor. Bende ürün alıp satan biriyim. İyiki bu zamana kadar bir sıkıntı yaşamamışım taki bu adama denk gelene kadar.

İlanın linkini atabilir misiniz. Alırken iletişim kurmadınız mı satıcıyla siteyle bağlantı kurun yardımcı olsunlar.
Hocam telefon numarası vardı aradım ulaşamadım. 118 80'i aradım numarayı söyledim, bana dediler ki bu numara gizli sahibinin bilgileri çıkmıyor dedi bende kapattım. Aradım Sahibinden'i, dedim ki bu nickli arkadaş beni dolandırdı bana yardımcı olamaz mısınız dedim alışveriş sizin aranızda deyip geçtiler. Vel hasıl ne oldu para çöpe gitti bende mal gibi ortada kaldım ve buda bana bir ders olmuş oldu. Her insanı kendim gibi güvenilir olarak görüyordum ama şimdi hiç kimseye güvenmek istemiyorum. Gönlüm el vermiyor buna.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı