Başka firmadaki VDSL ile TTNET AirTies modem kullanılır mı?

joebarbao

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlmeci: İntel İ5 10400f Ekran Kartı: Asus Dual Rtx 2060 6 gb Ram:Pny 2*8 3200MHz Ssd: Kioxia Exceria 480GB sata Hdd: Seagate Barracuda 1TB Monitör:Rampage 23,8" RM-344 Led 144Hz 1ms Klavye:Gamebooster G918 Red Switch Beyaz Mouse:Razer Deathadder Essential Beyaz
Merhaba arkadaşlar, internet firmamı değiştireceğim. Şu an TTNET'in eski bir modemini kullanıyorum, yeni geçeceğim internet de 80 Mbps olacak. Sizce bu modemden verim alabilir miyim ve kullanabilir miyim?

IMG_20230321_230927.jpg

80 veya 100 Mbps olacak geçeceğim internet bir de TurkNet'e geçeceğim büyük ihtimalle model TTNET olacağı için sıkıntı olur mu?

80 veya 100 Mbps olacak geçeceğim internet bir de TurkNet'e geçeceğim büyük ihtimalle model TTNET olacağı için sıkıntı olur mu?

Hayır modem arayüzünde abonelik bilgileri girildikten ve kurulum yapıldıktan sonra hiçbir sıkıntı olmaz. Ben Millenicom hiç kullanmadım ama onun verdiği bir ikinci el modemle TurkNet'te şu an Türk Telekom'da kullanıyorum. TTNET burada markasını basıyor zaten. Ürettiriyor. Sizin modeminiz AirTies marka. Ayrıca altyapı Sorgulama'da ne kullanacağınız yazar. VDSL 80Mbps gibi.

Geri
Yukarı