Başka hesaptaki Steam oyun bilgilerini kendi hesabıma aktarabilir miyim?

Makaleler
1
Yer
Diyarbakır
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CORSAIR 8GB Vengeance DDR4 2666MHz CL16 Single Ram
Asus H410M-K
I3 10100-F
STRIX GTX 1050TI
TOSHIBA 1 TB HDD
WD 240 GB SSD
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Yeni bir sistem topladım. Dolayısıyla yeni Steam hesabı açmak zorunda kaldım. Sorum şu:
Ben Team Fortress 2, Payday 2'deki itemlerimi diğer hesaptan almak istiyorum. Yani diğer hesaptaki bu oyunların bilgilerini yeni hesabıma aktarmak istiyorum. Bunun bir yolu var mı? Açtığım yeni hesaptan 0'dan başlamak istemiyorum. Yardımcı olur musunuz lütfen?
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarı yeni toplamakla yeni steam hesabı neden açmak zorunda kalıyorsun anlayamadım?
Diğer steam hesabına oyunları aktarıp yeni hesapla oynamak istiyorsan şayet;
1.hesabındaki oyunlara aile izni vererek diğer hesabında oynayabilirsin.

(Ben Team Fortress 2, Payday 2'deki itemlerimi diğer hesaptan almak istiyorum.)
Bu işlemi takas yoluyla gerçekleştirebilirsiniz.

Fakat mesela A oyunda 59 seviye 19 tane yıldızınız var bu sadece hotmail adresine özeldir gerçekleştiremezsiniz.

Yeni açtığım hesabım bana ait önceki hesap ise arkadaşmın hesabıydı birlikte kasmıştık fakat o hesaba erişemiyorum o yüzden.

Merhaba arkadaşlar. Yeni bir sistem topladım. Dolayısıyla yeni Steam hesabı açmak zorunda kaldım. Sorum şu:
Ben Team Fortress 2, Payday 2'deki itemlerimi diğer hesaptan almak istiyorum. Yani diğer hesaptaki bu oyunların bilgilerini yeni hesabıma aktarmak istiyorum. Bunun bir yolu var mı? Açtığım yeni hesaptan 0'dan başlamak istemiyorum. Yardımcı olur musunuz lütfen?
Şimdiden teşekkürler.
Yeni hesap açmak zorunda neden kaldınız ki eski hesabınızla oturum açabilirsiniz.

Geri
Yukarı