Başka operatörden TurkNet'e gecince ceza uygulanıyor mu?

adana lima

Hectopat
Daha fazla  
Biz TTNET kullaniyorduk TTNET ablamin uzerineydi. Bugün TurkNet basvurusu yaptim ve interneti kendi uzerime aldim. Ablama durumu soyleyince ceza fiyati da eklenecek dedi. (Bu ceza ne cezasi hiçbir fikrim yok.) Eger geciste ceza uygulaniyorsa bu fiyat kac para? Basvuru yaptığımda hanim efendi eger ki kredi kartiyla basvurursaniz fiyat yariya duser dedi.(Ne fiyati bende bilmiyorum.) Hep bulmacali konustular. Uzun lafin kisasi operator degisikliginde ceza fiyati uygulaniyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biz TTNET kullaniyorduk TTNET ablamin uzerineydi. Bugün TurkNet basvurusu yaptim ve interneti kendi uzerime aldim. Ablama durumu soyleyince ceza fiyati da eklenecek dedi. (bu ceza ne cezasi hiçbir fikrim yok.) Eger geciste ceza uygulaniyorsa bu fiyat kac para? Basvuru yaptığımda hanim efendi eger ki kredi kartiyla basvurursaniz fiyat yariya duser dedi.(ne fiyati bende bilmiyorum.) Hep bulmacali konustular. Uzun lafin kisasi operator degisikliginde ceza fiyati uygulaniyor mu?

taahhüdünüz bitince geçmeniz daha iyi olur aksi takdirde para ödemek zorunda kalırsınız TurkNet bunun 1K sını karşılıyor diye biliyorum siz müşteri hizmetleri ile detaylı konuşursanız taahhüt hakkında yardımcı olacaklardır.

taahhüdünüz bitince geçmeniz daha iyi olur aksi takdirde para ödemek zorunda kalırsınız TurkNet bunun 1K sını karşılıyor diye biliyorum siz müşteri hizmetleri ile detaylı konuşursanız taahhüt hakkında yardımcı olacaklardır.
O sadece GigaFiber için geçerli diye biliyorum. GigaFiber yoksa 240 TL karşılıyor.

Biz TTNET kullaniyorduk TTNET ablamin uzerineydi. Bugün TurkNet basvurusu yaptim ve interneti kendi uzerime aldim. Ablama durumu soyleyince ceza fiyati da eklenecek dedi. (Bu ceza ne cezasi hiçbir fikrim yok.) Eger geciste ceza uygulaniyorsa bu fiyat kac para? Basvuru yaptığımda hanim efendi eger ki kredi kartiyla basvurursaniz fiyat yariya duser dedi.(Ne fiyati bende bilmiyorum.) Hep bulmacali konustular. Uzun lafin kisasi operator degisikliginde ceza fiyati uygulaniyor mu?
Merhaba, eğer servis sağlayıcınıza taahhütünüz varsa size bir cayma bedeli ücreti çıkacaktır. Dilerseniz servis sağlayıcınız ile görüşerek cayma bedeli tutarını öğrenebilirsiniz. Cayma bedelinizin 240 TL' sine kadar TurkNet' ten alacağınız hizmette 6 ay boyunca indirim tanımlaması yaparak cayma bedelinizi üstleniyoruz.

Merhaba, eğer servis sağlayıcınıza taahhüdünüz varsa size bir cayma bedeli ücreti çıkacaktır. Dilerseniz servis sağlayıcınız ile görüşerek cayma bedeli tutarını öğrenebilirsiniz. Cayma bedelinizin 240 TL'sine kadar TurkNet'ten alacağınız hizmette 6 ay boyunca indirim tanımlaması yaparak cayma bedelinizi üstleniyoruz.

Peki başka bir soru daha sorsam. Ekipler geldiğinde bağlantıyı yaptıktan sonra herhangi bir kesinti yaşacak mıyım yoksa direkt kullanabilir miyim?

Peki başka bir soru daha sorsam. Ekipler geldiğinde bağlantıyı yaptıktan sonra herhangi bir kesinti yaşacak mıyım yoksa direkt kullanabilir miyim?
Geçiş işleminde evraklarınız bize ulaştığı zaman servis sağlayıcınıza başvuru yapıyoruz ve bu başvuru onaylanana kadar hattınızda kesinti oluyor. Ortalama 48 saat içinde onay veriliyor.

Geçiş işleminde evraklarınız bize ulaştığı zaman servis sağlayıcınıza başvuru yapıyoruz ve bu başvuru onaylanana kadar hattınızda kesinti oluyor. Ortalama 48 saat içinde onay veriliyor.

Bu cayma bedeli tum islemler bittikten sonra mi yansiyor? Çünkü gelen ekibe verecegim kagitlardan sayfa 2 veya 3 de fiyatlandirma kismina baktigimda sadece kurulum ucreti ve paket ucreti gozukuyordu cayma bedeli ile alakali herhangi bir yazı yoktu.

Bu cayma bedeli tum islemler bittikten sonra mi yansiyor? Çünkü gelen ekibe verecegim kagitlardan sayfa 2 veya 3 de fiyatlandirma kismina baktigimda sadece kurulum ucreti ve paket ucreti gozukuyordu cayma bedeli ile alakali herhangi bir yazı yoktu.
Mevcut operatörünüzde hizmet iptal olduğu zaman size cayma bedeli faturasını gönderirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı