Çözüldü Başka şehirde okuduğum için öğrenci İstanbul kartı alamıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Doğduğumdan beri İstanbul'da yaşıyorum. Bu sene üniversiteye başladım ve Ankara'da okuyorum. İstanbul'da öğrenci kartım yok. Tatil için eve gittiğimde öğrenci kartının fiyat avantajlarından faydalanmak istiyorum. İnternetten istanbulkart başvuru sayfasına girdim ve öğrenci kartı bölümüne geldim. Üniversiteyi seçtim fakat altında okuduğum kurumu seçmem istendi ve listede sadece İstanbul'daki üniversiteler vardı. Dolayısıyla başvuramadım. Beyaz masaya gitsem öğrenci istanbulkartı çıkartabilir miyim? Yoksa üniversiteyi başka şehirde okuduğum için İstanbul'daki öğrenci kartından faydalanamayacak mıyım?

Çözüm
Beyaz Masa aracılığyla sorununuzu halledersiniz. Orada oturmama rağmen ben dahi tatilde çıkarabiliyordum. Öğrenci belgeniz, kimlik yeterli oluyordu, Düzeltme: Fotoğrafta vardı.
ben topkapının yerini öğrendim ve geç gitmek zorundayım lakin çok kalabalık olduğunu söylüyorlar
boşa gitmek istemem, siz hangisine gittiniz?
Topkapı’dakine gitmek zorunda değilsiniz Google’a İstanbulkart başvuru merkezleri yazarsanız bulabilirsiniz. Ben Avcılar’dan çıkarttım.

Yeni konular

Geri
Yukarı