Başka üniversitenin başka bölümüne nasıl geçiş yapılır?

saliholoji

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Geliştirme Uzmanlığı, Proje Genel Koordinatörlüğü
Merhabalar Topluluk;
Şu an hali hazırda Düzce'de Türk dili ve Edebiyatı okuyorum. Bartın Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliğine gitmek istiyorum. Şu an sınava hazırlanıyorum, YKS puanım ile gidebilirim ama Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü 1. Dönemi 3.33 Ortalama ile kapattım ve ikinci dönem derslerim ise üst sınıflardan ders aldım. Aynı zamanda KYK Burs alıyorum. Bartın Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliğine bursum silinmeden geçiş için nasıl bir yol izlemeliyim cevaplarsanız çok sevinirim.

Hocam belki istediğiniz cevap değil ama sakın ola Bartın'a adımını atma. Hayatının en berbat seçimi olacaktır. Kampüs dağın başında şehir merkezinden 25-30 dakika uzaklıkta olsa bile yanılma. Şehir zaten yürüyerek 1 saate bitiyor. Bartın tatil yapılacak yer okunacak yer değil.

Hocam belki istediğiniz cevap değil ama sakın ola Bartın'a adımını atma. Hayatının en berbat seçimi olacaktır. Kampüs dağın başında şehir merkezinden 25-30 dakika uzaklıkta olsa bile yanılma. Şehir zaten yürüyerek 1 saate bitiyor. Bartın tatil yapılacak yer okunacak yer değil.
Maalesef zaten benim bir kriterim var, seçimlerimin bir sebebi var o yüzden yine de hoş tavsiyen için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı